Вівторок, 12 грудня

Помер український телеведучий і актор Анатолій Васянович

У Німеччині на 81 році життя помер диктор, заслужений журналіст України Анатолій Васянович. Про це 2 листопада повідомив телевізійник Микола Канішевський.

Джерело: ZAHID.NET.

Анатолія Васяновича не стало на 81-му році життя

«Пішов з життя Анатолій Семенович Васянович… Люди поважного віку добре памʼятають його як диктора Республіканського телебачення… Помер Анатолій Семенович на 81 році життя учора (1 листопада, – Авт.) в німецькому містечку Вісбаден. Про це повідомила його дружина Зоя», – написав він.

Канішевський додав, що Анатолій Васянович прийшов на Хрещатик, 26 в середині 70-х і починав свою діяльність як диктор інформаційної програми «Вісті». Був ведучим багатьох молодіжних літературних і музичних програм.

«З сімдесятих по девʼяності роки працював під псевдонімом «Анатолій Васянюк», оскільки тодішнє керівництво вважало, що його правдиве прізвище мало єврейське коріння. Такі були радянські правила», – йдеться у повідомленні.

Анатолій Васянович працював актором Київського театру ім. І.Франка, а з 1976 року розпочався його телевізійний етап життя. Васянович працював на УТ-1 диктором інформаційних програм «День за днем», «Новини», «Вісті», «Актуальна камера»; дитячої програми «Мультфільм на замовлення»; розважальної «Пісня скликає друзів», а також телевізійних концертів. Загалом він пропрацював на УТ-1 та НТКУ 32 роки, а у 2008 році пішов на пенсію.

Відео Youtube

Крім того, Анатолій Васянович записував для глядачів ТРК «Київ» двохвилинні міжпрограмні ролики, у яких навчав правильної української мови, а також викладав спецкурс для дикторів в Укртелерадіопресінституті.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.