«Плачемо всією сім’єю, а донечка каже, що у неї рак-неборак», – батьки просять допомогти вилікувати їх Діанку-веселунку

Діанці Геряк діагностували страшну хворобу – рак ока. Батькам дуже потрібна допомога усіх небайдужих. Саме зараз вониу пошуках надійної клініки та збирають кошти на обстеження.

«Сльози котяться горохом, важко повірити у це, здається, що це страшний сон. Нашій Діаночці, яка неймовірно позитивна і дуже енергійна дитина і надалі, виявили у понеділок страшну хворобу-Ретинобластому… На УЗД діагноз підтвердили. У нашу сім’ю прийшов рак… Дізнавшись… земля під ногами  провалювалася,  в той момент йдучи по вулиці, я кричала зі сльозами на очах, що це не правда, хотілося від болю кричати так, щоб тебе почув всесвіт… Ми з чоловіком обнялися і ридали як малі діти… Вона ще настільки маленька… Дивлячись на неї, яка вона веселунка, ми мусимо триматися і допомогти їй вибратися з лап цієї страшної хвороби. Плачемо всією сім’єю, а донечка каже, що у неї рак-неборак», – розповідає мама дівчинки Іванна Геряк, пише forpost.lviv.ua.

«Лікарі радять подавати запити у клініки закордон, там є більші шанси врятувати очко і зберегти зір Діаночки. Саме тому ми зараз займаємось збором та перекладом всіх необхідних документів. Подаватимемо в кілька клінік одразу, і сподіватимемось, що в найближчі дні котрась з них дасть відповідь. І тоді ми зможемо готуватись до виїзду за кордон. Багато хто з вас питає – яку суму грошей нам потрібно зібрати. Наразі збираємо гроші на обстеження, бо інакше нас не прийме жодна з клінік. Думаємо, що в подальшому йтиметься про велику суму, адже лікування там надзвичайно дороге. Дякуємо всім, хто за ці два дні вже нас підтримав і морально, і фінансово. Надаємо копії офіційних документів, а також реквізити для переказів. Також просимо про молитву за здоров’ячко Діаночки…» – просить мама Діанки.

Карткові реквізити:

4149 4996 4883 4594 Геряк Іван Михайлович

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.