Несподіванка! Кабмін змінив дату літніх канікул. Коли чекати на літні канікули в 2024 році?

В українських школах розпочалася остання чверть 2023-2024 навчального року. Після неї на школярів чекають довгоочікувані літні канікули, але цього року їх доведеться чекати на місяць довше, ніж зазвичай. Графік літніх вакацій змістився.

Джерело: СОМА.

Згідно з постановою уряду №782 від 28 липня 2023 року, навчальний рік в закладах загальної середньої освіти триватиме з 1 вересня 2023 року до 28 червня 2024 року.

Таким чином, Кабмін продовжив навчальний рік майже на цілий місяць. Свято останнього дзвоника відбудеться 31 травня, як і зазвичай, але після нього навчальний процес продовжиться.

Кабмін подовжив термін навчання, щоб компенсувати освітянам та учням освітні втрати, які виникли через повітряні тривоги та інші форс-мажорні ситуації, що призводять до переривань навчального процесу. У перший літній місяць вчителі зможуть проводити заняття, які були пропущені. Крім того, на червень можуть перенести підсумкові річні контрольні роботи та атестацію з різних предметів.

Місцевій владі та шкільним адміністраціям надали право самостійно вирішувати, коли розпочати літні канікули. Це означає, що в деяких школах вони можуть розпочатися раніше, ніж 28 червня, але закінчаться, як і зазвичай, 31 серпня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.