“Не дихає, не їсть і не рухається”: Дмитро Комаров просить допомоги тяжкохворому хлопчику

Стасу провели трепанацію черепа, але організм не витримав – хлопчик прикутий до ліжка

Відомий український телеведучий Дмитро Комаров оголосив збір коштів для лікування тяжкохворого Стаса, який вже другий рік бореться з пухлиною стовбура головного мозку.

Нещодавно йому провели операцію, але організм хлопчика цього не витримав і Стас виявився прикутим до ліжка.

Про це ведучий розповів на своїй сторінці в Instagram, пише РБК.

“Це останнє фото Стаса перед другою операцією. Зараз хлопчик сам не дихає, не їсть і не рухається. Без нас він не виживе. Пишу з Бразилії важкий пост”, – написав Дмитро у публікації.

 

Это последнее фото Стаса  перед второй операцией. Сейчас мальчик сам не дышит, не ест и не двигается. Без нас он не выживет. Пишу из Бразилии тяжелый пост. Обо всем по порядку.  Все давно спрашивают, что с остатком сбора для Сережи Венгровского – малыша из Полтавы, которого мы с @nadyadorofeeva спецбортом отправили в Турцию на трансплантацию печени. Сережа не дожил до операции 1 день… Горе. Его  родители поступили благородно и  предложили остаток средств другому ребенку. В этот период как раз нужно было снова спасать Стаса из Черкасской области, который благодаря вам уже второй год борется с раком (опухоль ствола головного мозга). В 2017 мы с вами сделали чудо и за сутки собрали 3 млн. гривен ($110 000). Тогда опухоль практически перекрыла канал циркуляции мозговой жидкости. Мы успели. Мальчуган в свои 6 лет пережил  8-часовую операцию, радио и химиотерапии. Все думали, что это победа. Но в этом году  обследование ошарашило: метастазы в позвоночнике. Канал циркуляции мозговой жидкости снова перекрыт. “У него есть 1 месяц”, – шокировал доктор. Но мама Юля – настоящий боец. Она не стала впадать в панику и сказала: не дождетесь! Настояла на проведении консилиума и принятии решения  о второй операции. 75 000 долларов дали родители Сережи Венгровского. Нас попросили не спешить с оглашением этой новости, боялись сглаза и хотели опубликовать уже хорошую новость после операции. Но все пошло не по плану.  Организм Стаса не выдержал трепанацию черепа, теперь он прикован к постели, не дышит и не ест без аппаратов, конечности неподвижны. С ним работают реабилитологи, проводится химиотерапия. Он уже третий раз за 2 года на грани. К счастью, к #чашкакофе вовремя присоединился  новый партнер @bookimed_com, который обратился  в клинику LIV HOSPITAL Ulus (Турция) и нам предоставили спеццену за химиотерапию и полный комплекс реабилитации – 75 740$. Дальнейший сценарий чуда, которое нам под силу, известен. Приватбанк 4149 4978 5409 5157 Тищенко Юлия Николаевна (мама) МФО банка: 305299 ЕГРПОУ: 14360570 Счет получателя: 29244825509100  Из других стран. PayPal: [email protected] получатель Korol Natalya (с пометкой “для Стаса”) Давайте дадим Стасу шанс. Низкий поклон.

Допис, поширений Дмитрий Комаров. Мир наизнанку (@komarovmir)

Телеведучий повідомив, що раніше йшов збір коштів для Сергія Венгровського, який, на жаль, не дожив до операції один день. Його батьки запропонували залишок грошей іншій дитині, і оскільки саме в цей період потрібно було рятувати Стаса з Черкаської області, кошти, що залишилися, а це – 75 тисяч доларів, передали йому.

“В 2017 ми з вами зробили диво і за добу зібрали 3 млн гривень (110 000 доларів). Тоді пухлина практично перекрила канал циркуляції мозкової рідини. Ми встигли. Хлопчисько в свої шість років пережив восьмигодинну операцію, радіо – і хіміотерапії. Всі думали, що це перемога. Але в цьому році обстеження ошелешило: метастази в хребті. Канал циркуляції мозкової рідини знову перекритий.

“У нього є один місяць”, – шокував доктор. Але мама Юля – справжній боєць. Вона не стала впадати в паніку і сказала: не дочекаєтеся! Наполягла на проведенні консиліуму і прийнятті рішення про другу операцію”, – розповів Комаров.

Операція була проведена, але все пішло не за планом. Як повідомив телеведучий, організм хлопчика не витримав трепанацію черепа і тепер він прикутий до ліжка, а його кінцівки нерухомі. Зараз зі Стасом працюють реабілітологи та проводиться хіміотерапія.

Зараз потрібно 75 740 доларів. “Подальший сценарій дива, яке нам під силу, відомий. Давайте дамо Стасу шанс. Низький уклін”, – додав ведучий.

Реквізити для переказу коштів:

ПриватБанк: 4149 4978 5409 5157, Тищенко Юлія Миколаївна (мама)

МФО банку: 305299

за ЄДРПОУ: 14360570 Рахунок одержувача: 29244825509100

З інших країн: PayPal: [email protected] одержувач Korol Natalya (з позначкою “для Стаса”)

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.