Понеділок, 27 травня

“Не бачу себе більше в рамках проекту”: Олег Іваниця йде з “Дизель Шоу”

Актор зізнався, що не бачить сенсу виступати на сцені без загиблої Марини Поплавської

У суботу, 20 жовтня, всіх вразила жахлива новина про ДТП, в яку потрапили актори “Дизель Шоу”. Внаслідок аварії загинула актриса шоу Марина Поплавська. Її колеги отримали травми різного ступеня тяжкості.

На своїй сторінці в Instagram один з акторів колективу Олег Іваниця прийняв рішення піти з “Дизель шоу” через трагедію, що сталася:

“Не бачу себе більше в рамках проекту. Як не намагаюся. Коли відбуваються трагічні події, в голові дзвоном дзвенить питання ЧОМУ ?? Воно настільки пронизливе, що відсутність відповіді взагалі неприйнятна. ЧОМУ, БЛИН???

Відповідь починаєш знаходити в самому собі. Тому що не підійшов до неї і не сказав, щоб вона пішла з того місця. Що воно небезпечне. І не слухати, коли вона скаже, що кожен з нас тут сидів, і що тут саме пейзажне вікно, і за Мишком треба доглянути … просто взяти і відвести її звідти! Що не треба було їхати вночі.

Що треба було підняти питання про другого водія. Треба було зробити що завгодно, щоб цього не сталося!”, – пише Олег.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Не вижу себя больше в рамках проекта. Как ни стараюсь. Когда происходят трагические события, в голове колоколом звенит вопрос ПОЧЕМУ?? Он настолько пронзительный, что отсутствие ответа вообще неприемлемо. ПОЧЕМУ БЛИН??? Ответ начинаешь находить в самом себе. Потому что не подошёл к ней и не сказал, чтобы она ушла с того места. Что оно опасное. И не слушать, когда она скажет что каждый из нас тут сидел, и что тут самое пейзажное окно, и за Мишкой надо присмотреть… просто взять и увести ее оттуда! Что не надо было ехать ночью. Что надо было поднять вопрос о втором водителе. Надо было сделать что угодно, чтобы этого не случилось! Мариночка видела смысл своей жизни в том, чтобы радовать зрителей. И это действительно прекрасный смысл. И Шоу должно продолжаться. И зрители должны продолжать радоваться. И так и будет. Но я не могу себя представить на сцене Дизель Шоу без неё. Не хочу. Ухожу.

Допис, поширений Олег Иваница (@o_ivanitsa)

“Мариночка бачила сенс свого життя в тому, щоб радувати глядачів. І це дійсно прекрасний сенс. І Шоу має тривати. І глядачі мають продовжувати радіти. І так і буде. Але я не можу себе уявити на сцені “Дизель Шоу” без неї. Не хочу. Йду”, – підсумував Олег.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.