На Львівщині від обмороження за минулу добу померло 3 людей, ще 1 людина в лікарні

587
обмороження

На Львівщині за минулу добу на смерть замерзло 3 людей. Ще один чоловік у лікарні.

В с. Опака Дрогобицького району виявлено тіло місцевого мешканця 1992 року народження без ознак насильницької смерті. Попередня причина смерті – обмороження.

Вчора від чергової Жовківської центральної районної лікарні надійшло повідомлення про те, що в приймальне відділення поступив 50-річний житель с. Боянець з діагнозом «стан після судом, гостра алкогольна інтоксикація, переохолодження».

Також в с. Рихтичі Дрогобицького району виявлено тіло чоловіка 1957 року народження. Попередня причина смерті –обмороження.

В м. Дрогобич на вул. В.Великого виявлено тіло жінки, особа якої встановлюється, без ознак насильницької смерті. Попередня причина смерті – обмороження.

Головне управління ДСНС у Львівській області нагадує громадянам про основні правила безпеки під час перебування на свіжому повітрі під час морозів: ні в якому разі не вживати алкогольних напоїв, носити вільний багатошаровий одяг, не носити тісне взуття, не носити на морозі металевих прикрас, після довгого перебування на холодному повітрі обов’язково переконатись у відсутності обмороження. Якщо ж обмороження все ж таки відбулось, потерпілого варто перенести в тепло, зняти промерзлі речі та обгорнути теплоізоляційною тканиною, по-можливості напоїти теплим чаєм та якнайшвидше звернутися медичного фахівця.

Стежте за нами!