На Львівщині розпочинається весняний призов

Сьогодні розпочалась весняна призовна кампанія на строкову військову службу, яка триватиме з квітня по червень 2019 року.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написав керівника Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко, пише Дивись.Інфо

«В Законі України «Про військовий обов’язок і військову службу» вказано, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Отже, як тільки в країні оголошено про початок нового призову в армію, громадянам віком від 20 до 27 років надається 10 днів на явку у військовий комісаріат.

Відповідно з 11 числа дані юнаки являються ухильниками від призову на строкову військову службу і до них будуть застосовані адміністративні заходи у вигляді штрафу», – написав Тіщенко.

І зазначив, що в подальшому за неявку до районних військових комісаріатів після отримання повісток передбачена кримінальна відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років (стаття 335 Кримінального кодексу України).

«Громадяни, які в майбутньому забажають пов’язати своє життя із державною службою або ж службою в силових структурах держави – не пройдуть спеціальну перевірку у військовому комісаріаті, що унеможливить їхнє подальше працевлаштування», – додав військовий комісар.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.