На Львівщині проводять операцію “Мігрант”

На Львівщині триває операція мігрант. На території області вже виявили  та притягнули до відповідальності 240 осіб, з них 208 іноземних громадян – порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

 В рамках оперативного відпрацювання працівники регіональних підрозділів Державної міграційної служби України та прикордонної служби притягнули до відповідальності 240 осіб. З них: 208 – за ст.203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), 6 – за ст.204 (порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів), 25 – за ст.205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) КУпАП та ще одного – за ст. 206 (порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг) КУпАП .
 
Направлено 56 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, з яких 42 задоволено, а також 9 подань про заборону в’їзду громадян на територію України, з них задоволено – 7.
 
Нагадаємо, операція під умовною назвою «Мігрант» триває з 21 лютого до 30 квітня.  Метою цільових профілактичних заходів є нагляд та контроль за виконанням законодавства у міграційній сфері, контроль за в’їздом на територію України та виїздом з території нашої держави іноземців та осіб без громадянства, дотримання ними правил та норм перебування в країні, а також з метою протидії та запобігання нелегальній міграції.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.