На Львівщини американські військові допомогли відремонтувати сільську школу

SONY DSC

SONY DSC

Сьогодні, на свято Першого дзвоника до учнів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів села Старичі, Яворівського району разом завітали представники групи цивільно-військового співробітництва армії США на чолі з начальником відділу двостороннього співробітництва посольства США в Україні майором Браяном Вінтслером, керівник програми гуманітарної допомоги відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні Людмила Кириленко.

Як розповіла директор школи Наталія Косик міжнародні партнери надали суттєву допомогу в підготовці освітнього закладу до нового навчального року.

– Ми дуже зраділи коли дізналися про те, що нашу школу було включено до переліку об’єктів, що відновлюватимуться в межах Програми гуманітарної допомоги Уряду США цього року. Більше семи місяців тривають ремонтні роботи і на сьогоднішній день маємо чим пишатися – укріплено фундамент, проведено утеплення фасаду, замінено старі вікна на енергозберігаючі, відремонтовано дах. Особливо радує той факт, що нам вдалося привести до ладу місця загального користування у середині будівлі.

Не все встигли зробити, однак, вже за місяць-два, ми повністю завершимо увесь необхідний комплекс робіт.

У свою чергу майор Браян Вінтслер зазначив, що він ніколи не думав про те, що йому доведеться займатися будівельними роботами та ще й  у цивільній сфері.

– Я професійний військовий, однак так склалося, що почав займатися такми проектами. З кожним роком все більше і більше розумів, що допомога цивільному населенню є дуже важливою справою. Особливо у тих країнах, з яким у нас партнерські відносини. Тут, в цьому населеному пункті, це вже другий наш проект –не так давно було відновлено інфраструктуру місцевого дитячого садочка, – зазначив він.

Слід додати, що кошторис ремонтно-відновлювальних робіт навчального закладу склав близько 300 тисяч доларів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.