Понеділок, 27 травня

“На біса вам Росія?” – Ігор Кондратюк назвав хворими артистів, для яких “культура поза політикою”

Шоумен Ігор Кондратюк різко розкритикував українських артистів, які створюють кар’єру в Росії, виправдовуючись тим, що вони нібито поза політикою. Телеведучий назвав людей, які стверджують таке, “хворими”.

Про виступи на території країни-агресора продюсер висловився в інтерв’ю “Крим. Реалії”. На думку Кондратюка, поняття “яка різниця” не може існувати одночасно з війною, яка розгортається на українській землі, – пише Про Львів з посиланням на Оbozrevatel.

“У нас одночасно йде війна і “нам яка різниця?”. Мені здається, це роздвоєння особистості просто клінічне. І я не хотів би хворіти на цю хворобу”, – сказав шоумен.

Він зізнався, що не може зрозуміти та усвідомити, як деякі українці “їздять до агресора“. Продюсер сказав, що це стосується артистів, представників інших професій та навіть осіб, які відвідують рідних.

Кондратюк наголосив: творчістю можна успішно займатись і в інших країнах, необов’язково їхати до РФ.

“Є двісті країн світу, з якими можна створювати музику. На біса вам Росія? Вона не робить жодної погоди у світовому шоу-бізнесі. Ви хочете музику робити чи гроші заробляти? Якщо гроші заробляти, давайте поговоримо, чи можна заробляти гроші в країні-агресорі”, – сказав телеведучий.

Він вказав на те, що український уряд скасував пряме авіаційне сполучення з Москвою, створив “чорні списки” осіб, яким забороняється в’їзд.

“Бо війна. Хто вважає, що “культура поза політикою” – хворі, я стверджую”, – підсумував шоумен.Шоумен з українським прапором на футбольному матчі

Нагадаємо, що Кондратюк є автором петиції, яка закликала заборонити концерти в Україні зірок, які підтримували Росію. Звернення українського продюсера на сайті ОП зібрало 25 000 необхідних підписів за 20 днів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.