Понеділок, 22 липня

Від України на «Євробачення-2018» їде Melovin

24 лютого під час фіналу національного відбору на 63-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» переміг Melovin із піснею Under The Ladder («Під сходами»). Співаку журі дали 5 балів і телеглядачі – 6 балів.

Фінал нацвідбору, який проходив  у столичному Палаці культури КПІ, наживо транслювали одночасно два телеканали «UA: Перший» та СТБ, а також на офіційній сторінці СТБ у Facebook і на сайті та на YouTube каналі «UA: Першого». «Детектор медіа» вів текстову онлайн-трансляцію.

За право представляти Україну у Лісабоні (Португалія) на «Євробаченні-2018» боролися шість фіналістів:  Kadnay, TayannaThe Erised, Laud(Влад Каращук), Vilna (Ірина Василенко) і Melovin. Троє з них – Kadnay, Tayanna і Melovin – вдруге взяли участь у нацвіборі на «Євробачення». У 2017 році Melovin і Tayanna посіли за кількістю балів друге і третє місця, поступившись учаснику від України гурту O. Torvald.

Бали визначили співвідношенням 50% від журі та 50% – від телеглядачів (через sms, додаток «Телепортал», звідки бали додавалися автоматично до sms-голосів, і телефонні дзвінки).

Фіналістів судили переможниця «Євробачення-2016» Джамала, артист і композитор, член журі шоу «Х-фактор» Андрій Данилко (його сценічний образ Вєрка Сердючка у 2017 році посіла друге місце на «Євробаченні») та композитор, засновник українського гурту The Maneken, саунд-продюсер гуртів ONUKA і The Elephants Євген Філатов. Вони першими зачитали свої бали від одного до шести.

Голоси телеглядачів підраховувала аудиторської компанії PWC, яка працює у 158 країнах. Представниця компанії PWC Олена Волкова винесла на сцену заклеїний конверт із результатами голосів телеглядачів і вручила їх ведучому шоу Сергію Притулі.

Олена Волкова сказала, що під час фіналу надійшло 179 тис. унікальних голосів. Не зарахували більше 4 тис. голосів, тому що лінії голосів були або ще не відкриті, або уже закриті. Також не було зараховано 15 тис. дублюючих голосів, які надійшли двічі з одного і того ж номера. 11 тис. 628 голосів відповідає одному балу, додав Сергій Притула.

Фаворитами журі стали Tayanna (6 балів), Melovin (5 балів) і Laud (4 бали). Представник від України на «Євробаченні-2018» Melovin отримав 6 балів від Андрія Данилка і по 5 балів від Джамами та Євгена Філатова. 

Телеглядачі надали перевагу Melovin (6 балів, що становить 60 тис. 689 голосів або 33, 81 %), Kadnay (5 балів, що становить 33 тис. 392 голоси або 18, 2 %) іTayanna (4 бали, що становить 29 тис. 830 голосів або 16, 62 %).

Після оголошення результатів Melovin подякував команді фанів, членам журі і батькам.

Після оголошення результатів Melovin подякував команді фанів, членам журі і батькам.

«Я вас шалено люблю і не підведу. Я не підведу Україну. Я обіцяю привезти перемогу», – сказав представник України на «Євробаченні-2018». 

Справжнє ім’я Melovin є Костянтин Бочаров. 20-річний співак родом з Одеси. Розпочав свою музичну кар’єру з вокального шоу «Х-фактор-6» у 2015 році, в якому виступав протягом трьох ефірів і став переможцем. «Nick Melovin став внутрішнім брендом, з яким я хотів би працювати. Так як я хочу йти в напрямку європейської музики, я вирішив залишити собі цей псевдонім», – сказав в одному з інтерв’ю Костя Бочаров.

З 2015 року Костянтин Бочаров навчається на заочній формі у Київському інституті музики ім. Глієра , на факультеті «Музичне мистецтво», спеціальності «Естрадний спів».

Минулого року брав участь у відборі на «Євробачення-2017», дійшов до фіналу, де глядачі віддали йому найбільшу кількість балів. Та думка журі з голосуванням глядачів розійшлася. Виконавець популярної музики поступився рок-групі O.Torvald, яка представляла Україну на «Євробаченні-2017».

Продюсером співака є Ігор Кондратюк. 

Результати голосування журі і телеглядачів:

Учасник

Пісня

Голоси журі

Голоси глядачів

Сума голосів

Kadnay(Дмитро Каднай і Філіп Коляденко)

Beat Of The Universe

3

5

8

Tayanna(Тетяна Решетняк)

«Леля»

6

4

10

The Erised(Соня Сухорукова,Олександр Люлякін, Ігор Кириленко та Данило Марін)

Heroes

2

1

3

Laud(Влад Каращук)

Waiting

4

2

6

Vilna(Ірина Василенко)

Forest song

1

3

4

Melovin(Костянтин Бочаров)

Under The Ladder

5

6

11

Сергій Притула зазначив, що уже більше 15 країн визначилися зі своїми представниками на «Євробачення-2018».

Музичним продюсером нацвідбору у 2018 році був український продюсер та композитор Руслан Квінта.

Перед фіналом відбулося два півфінали, в яких перемогли по три фіналісти. Загалом у конкурсі взяли участь 18 учасників. 10 лютого у першому півфіналі національного відбору на «Євробачення-2018» перемогли три виконавці з-поміж дев’яти учасників  Laud (Влад Каращук)  16 балів, The Erised – 13 балів і Vilna (Ірина Василенко)  12 балів.

 17 лютого у другому півфіналі національного відбору на 63-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» перемогли Melovin (17 балів), Tayanna (16 балів) і Kadnay (15 балів). 

«UA: Перший» та СТБ третій рік поспіль спільно проводять національний відбір на «Євробачення». Перший спільний нацвідбір канали провели у 2016 році. У 2018 році згідно з угодою телеканали востаннє проводять одночасну трансляцію нацвідобору. Наразі угоду не продовжено. Згідно з угодою СТБ бере на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів, а також допомагає представнику від України у підготовці шоу, промо-кампанії та участі у конкурсі.

Додамо, що цього року телеканал СТБ разом із суспільним мовником «UA:Перший» транслюватиме міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» у Лісабоні (Португалія).

Переможець нацвідбору Melovin представить Україну на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Лісабоні (Португалія)  з піснею Under The Ladder, з якою він брав участь у відборі і переміг. Півфінали «Євробачення-2018» пройдуть 8 і 10 травня, а фінал – 12 травня. До участі в міжнародному конкурсі зголосилися 43 країни, у тому числі Росія, яка не виступала в Україні на «Євробаченні-2017».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.