Україна може відмовитися від Євробачення-2019: у НСТУ зробили заяву

Україна може не делегувати жодного учасника на пісенний конкурс Євробачення-2019.

Наразі Суспільне мовлення веде переговори із гуртом Kazka щодо участі в Євробаченні, проте результати переговорів поки невідомі. Про це в ефірі «Громадського» заявила член правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Олександра Кольцова.

За її словами, до 8−10 березня Суспільне та представник України мають надати організаторам конкурсу номер з розкадровками.

На запитання, чи представником України може бути Kazka, чи й узагалі ніхто, Кольцова відповіла: «Це може бути ніхто».

Як повідомляв Укрінформ, у фіналі Національного відбору на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2019 перемогла співачка MARUV. Журі віддало MARUV п’ять балів, тимчасом як за результатами голосування глядачів співачка дістала шість балів.

Проте Національна суспільна телерадіокомпанія повідомила, що MARUV не поїде на Євробачення від України, через те, що представники співачки та НСТУ не дійшли згоди щодо контракту. Таке рішення викликало надзвичайно бурхливу реакцію.

Натомість організатори московської пре-паті міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення” направили запрошення переможниці українського відбору MARUV. Вони хочуть її бачити їїв якості почесного гостя.

Представники НСТУ запропонували поїхати на Євробачення гурту Freedom Jazz girls band, проте колектив відмовився представляти Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі. Причини свого рішення у гурті не назвали.

Натомість в мережі вже з’явились фото минулорічної афіші київського гуртуFreedom Jazz в одному з московських ресторанів “WoW”. 15 червня 2018 року вони відгуляли свою програму “Kiss на бисс”.

“На грандіозному шоу «Kiss на біс» Вас чекає виключно живий звук, незвичайні і нові образи Freedom-Jazz, світові хіти у джазовій і свінг обробках і звичайно ж незабутні враження”, – повідомляли тоді організатори.

Цікаво ще те, що свої афіші цей заклад вже встиг видалити зі своїх соцмереж Instagram та Facebook, але на посередницьких сайтах її ще можна знайти.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.