«А тепер усе інакше». Головний український гурт 90-х «Аква Віта» об’єднався після 17 років паузи

430
Аква Віта А тепер усе інакше
скріншот з кліпу Аква Віта "А тепер усе інакше"

Гурт «Аква Віта» з Кропивницького знову виступає на сцені.

Про це пише «УЦ».

Вокалісти «Аква Віти» Ігор Балан та Ірина Філатова виступали на підтримку кандидата в народні депутати, керівника обласної юстиції Вадима Гуцула. Як з’ясувалося, Балан та Гуцул – двоюрідні брати.

«Я сам побачив у Facebook інформацію [про те, що Вадим Гуцул балотується в депутати ВР]. Чесно кажучи, не повірив, – розповів Ігор Балан. – Що?! У депутати? Написав йому – якщо що, звертайся. Наступного день він зателефонував, каже: я так запарився, що навіть у голову не прийшло, що ви можете виступити. Звичайно, з нього гроші ніхто не бере. Навіть сцена – моя, спеціально під цей наш маленький тур її зробили. Це просто споріднена підтримка. Ну а хто, як не ми?»

Що до розбіжностей з Іриною Філатовою, то Ігор Балан стверджує, що вони в минулому.

«У різний час у нас були певні розбіжності, на даний момент ми все вирішили, – сказав він. – І прийшло усвідомлення, що якщо не зараз, то коли ще? Вже ніколи. Не у вісімдесят же років об’єднуватися? Поки збереглася якась зовнішність, збереглися голоси, можна ще побарабанити. Я думаю, п’ять років, а може, і більше ще вільно можна виступати. Ми дивимося на приклад Павла Зіброва, Алли Кудлай, дуету Білоножків. Люди досі працюють, і нічого, і вони потрібні».

«Недавно з Кропивницького прийшли абсолютно несподівані новини, – додала Ірина Філатова. – У місті зараз модно муралами прикрашати стіни. Виявляється, є ідея на вулиці Чорновола намалювати мурал з портретами відомих вихідців з міста. Чесно, я навіть не повірила одразу. Здавалося б – де “Аква Віта” і де такі пам’ятні речі. Невже заслужили? Ймовірно, так, адже це не наша ідея. Хто ще буде зображений, я не знаю. Ну а нам приємно, звичайно ж».

«Аква Віта» працює не лише на виборах. За день до концерту на підтримку Вадима Гуцула, гурт співав у Запорізькій області. У планах – гастролі та запис нових пісень.