“Мій тато лежить у морзі тому, що 16-річний хлопець відчуває свою безкарність”, – дочка загиблого у смертельній ДТП у Харкові просить підтримки юристів та свідків (відео)

Дочка загиблого у смертельній ДТП у Харкові водія Chevrolet у соцмережах звернулася по допомогу до юристів та свідків пригоди.

Звернення опубліковане на сторінці користувачки Анастасія Носова в Instagram, передає Про Львів з посиланням на Цензор.НЕТ.

“Вчора в ДТП на Одеській загинув мій тато. Він був водієм Chevrolet. Я прошу допомоги свідків, очевидців… Ця ситуація не повинна затихати… Зараз ми з братом біля моргу, де лежить мій тато. В нашій родині планувалася радісна дата… Дуже довгоочікувана для тата в першу чергу… Але, на жаль, склалося як склалося… Мій тато лежить тут тільки тому, що 16-річний хлопець вирішив покатати своїх друзів. Люди, ми в пошуку досвідченого адвоката, який зможе бути з нами у цій ситуації. Людей, які вчора наздоганяли винуватця ДТП та затримували його, я прошу – прийдіть, не треба боятися. Страшно не це, страшно жити потім із тим, чого ви не зробите зараз”, – каже авторка відео на записі.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Anastasiya🖤 (@anastasiyanosova_8128)

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.