Понеділок, 26 лютого

Мар’яна П’єцух: Щось дивне відбувалося в СІЗО України на цих виборах

Відома журналістка поділилася своїми спостереженнями про вибори в Україні. Зокрема, про те, що відбувалося на дільницях у СІЗО.

“Щось дивне відбувалося в СІЗО України на цих виборах. Якась масова любов до Тимошенко.

Але перед тим скажу позитив – щодо дня голосування і підрахунку – це, напевно, найчистіші і найспокійніші вибори за всю історію виборів в Україні.

Тому за вчора нарила аж одну скандальну новину про якусь ручку з чорнилом, що зникає, на столі в члена ДВК. А вночі аж одну новину на сайті Батьківщини , що побили голову ДВК на Київщині. Правда, хто побив, не зовсім було ясно, було лише ясно, що нетверезі члени ДВК чомусь закрили голову ДВК на ключ і забрали в нього всі документи і йому стало зле і викликали швидку.

Єдине, що досі для мене питання, як так склалося, що масово в СІЗО українських дуже однакові результати. Переглянула наразі сім СІЗО в різних регіонах , і на шести з них однакова ситуація – безаперечні лідери Тимошенко і Зеленський – йдуть фактично на рівних з величезним відривом від всіх ,а в інших кандидаах – мізер. У Порошенка теж мало.

Навіть у Львівському СІЗО у нього мало (49) а в Тимошенко – 278, в Зеленського — 263.

У Вінницькому ізоляторі – Тимошенко — 254 , Зеленський — 239. Порошенко — 42%.

В Херсонському слідчому ізоляторі за Зеленського —151 , за Тимошенко — 124.(у Тимошенка Юрія 21), У Порошенка — 8 голосів.

В Чернігівсьому ізолятори за Тимошенко — 173, за Зеленського — 142 (за Юрія Тимошенко — 15).

В Івано-Франківську лідерами серед ув”язнених є теж Зеленський — 138 голосів, Юлія Тимошенко — 104 голоси. Діючий президент — 28 голосів.

У Лук’янівському СІЗО Києва за Зеленського — 946 голосів, Тимошенко — 653 (Юрій Тимошенко — 55 голосів), а Порошенко — 63 голоси ув’язнених.

А от в Маріуполському СІЗО за Юлю мало чомусь — 55. І за Бойка мало. А за Зеленського — 241.

Поки зробила перерву в моніторигу тюрем, але дуже інтригує, що це було. Бо так між іншим глянула на статистику по Франківському СІЗО в 2014 році на парламенські, і там Солідарність Порошенка і Народний фронт мали однозначну перевагу. А тут раптом опозиція взяла верх. Опозиція, яку підтримує високе поліцеське начальство…” – написала журналістка.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: