Понеділок, 17 червня

Маленькі герої Львівщини: четверо хлопчиків врятували довкілля від пожежі (фото)

В групі Варта-1 жінка опублікувала пост, в якому розповіла про героїчний вчинок хлопчиків з Львівщини. Вони побачили, як хтось запалив сухостій, вогонь швидко розповсюдився на все поле. Хлопчики самотужки взялися гасити пожежу. 

“На цій невиразній сьогоднішній фотографії відповідь на ті чорні хмари підпалів сухостою. Пронишин Дмитро, Кахнич Віталік, Гірняк Максим і Кузьма Назар. Це маленькі, але дуже правильні хлопчиська, живуть у містечку Красне, Львівської області. Вчаться у Краснянській школі № 1. Сьогодні вони зупинили підпал поля”, — повідомила, на своїй сторінці у соцмережі “Facebook”, Світлана Хитрова. 

“Ще б здалося знайти того, хто це поле підпалив”, — обурюється автор повідомлення. Й продовжує: “Так, теж думала, що повідомляти про підпали в “Facebook” — марна справа. Ні. Не марна. Росте покоління, яке знає, що це зло. І не сидить вдома, а діє. Друзяки! Справжні люди”.

Про маленьких героїв повідомила Маряна Котула. Вона ж їх і сфотографувала у той вечір, назвавши першими рятівниками, які нашвидкоруч, без верхнього одягу, лише з відрами та пластиковими пляшками, все ж таки загасили вогонь. 

Маряна Котула: “МЕНЕ запитали, чому я не зняла на камеру. Коли я до них підбігла у них закінчилася вода. ВОНИ ГАСИЛИ ВОГОНЬ НОГАМИ. Коли, щоб не сталося, і в якій ситуації що стосується дітей, тобі не до камер. Хлопці пообіцяли, що вони так будуть робити завжди”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.