Лікар Комаровський: Моя мрія – це союз Зеленського і Смешко

Всім відомий лікар Євген Комаровський розповів про свої погляди на прийдешні вибори. Також зізнався, кого з кандидатів підтримає.

Інтрев’ю з лікарем вийшло на 112 телеканалі.

“Моя мрія – це союз Зеленського і Смешко. Володя дуже добре робить, що не встряває в дискусії. Бо будь-яка дискусія перетворюється в боротьбу між ботами. Будь-яке твоє слово може бути вирваним з контексту. І тому, не говорити нічого – це шлях до підвищення рейтингу. Але не все правильно, треба все ж сказати, хто у тебе буде міністром Оборони, мені б це хотілося знати.”, – сказав Євген Комаровський.

Також лікар розповів, що думає про Ігоря Смешка, який йому дуже симпатизує.

“Я багато років вчу людей, здавалося б очевидним речам: імунітет не можна підвищити “золотими таблетками”, тому, що в 21 столітті не лікують дітей зеленкою, банками, гірчичниками. Тому, що бабусі мають займатися не внуками, а дідусями… Тобто, я говорю дуже багато простих і доступних речей. І зрозуміти це і реалізувати на практиці може максимум 15% населення… Це звичайно, ідеальний розклад, коли розумний, крутий “вовчара” заведе в політику міцну нову парламентську силу, де молоді і активні люди, які не крадуть і готові працювати для країни. Але я впевнений на всі 100%, що у людей мізків на це не вистачить… Якщо люди не можуть не можуть зрозуміти, що в країні не можуть бути найбіднішими лікарі і вчителі, що черги в аптеках – це безлад і сум, і люди з цим згодні. Люди не можуть захищати своїх дітей, і ось раптом ці люди, які не здатні захистити своїх дітей візьмуть і проголосують за сильно розумного доктора наук. Не треба нам сильно розумного! Суспільство до Смешко не доросло і це жаль, бо я впевнений, що на другі вибори він не піде.” -заявив Комаровський.

“Я хочу, щоб Зеленський та Смешко об’єдналися. Це буде об’єднання ентузіазму і мудрості.”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.