Понеділок, 27 травня

”Дратують псевдопатріоти”: зірка ”95 Кварталу” заступилася за російську мову в Україні

Учасник студії “Квартал 95” Євген Кошовий зізнався, що його дратують фрази на кшталт “чемодан — вокзал — Росія” у відповідь на російську мову.

Гуморист і актор зазначив, що знає українську мову практично досконало, але говорити звик російською, оскільки близько 15 років прожив на Донбасі.

Про це Кошовий розповів у інтерв’ю порталу “КП в Україні“, вказавши на важливий нюанс.

“Чесно скажу, що раніше я міг собі дозволити перетнути подвійну смугу, проїхати по тротуару, якщо поспішав, або по смузі громадського транспорту. Раніше міг дозволити собі припаркуватися на місці для інвалідів. Зараз це бісить”, — відповів артист на питання журналіста, що дратує.

“Або коли всі кричать:”Вчіть українську мову!” Та я знаю українську мову. Питання не в мові, питання в людях, які вигадали проблему. Я все життя говорив російською мовою, я прожив на Донбасі 15 років, я знаю українську мову практично досконало. А хтось раптом каже: “Говориш російською — чемодан — вокзал — Росія”. Так збирайтеся і їдьте!” — продовжив він.

Разом з цим комік вказав на наступний нюанс.

“У мене український паспорт, я громадянин цієї країни, я патріот. І не важливо, якою мовою я розмовляю. Ось такі псевдопатріоти теж дратують. Так у нас половина уряду не знає української мови, говорять з якимось незрозумілим угорсько-болгарським акцентом”, — наголосив Кошовий.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.