Комаровський: Від держави, де хворі випрошують морфій, чомусь спершу вимагають дотримання прав ЛГБТ

Незрозуміло, чому міжнародні партнери вимагають від нас підтримувати права ЛГБТ-спільнот, а не інвалідів пенсіонерів чи онкохворих. Адже ніхто не заявляє, що позбавить нас ще одного траншу через те, що пацієнти змушені «випрошувати» морфій, а люди з інвалідністю не можуть самостійно спуститись у метро.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK наголосив лікар-педіатр Євген Комаровський.

Він переконаний: українська еліта та суспільство не здатні захистити власних дітей. Мовляв, коли малим із самого дитинства «підсовують планшети та дають нянь», це ще не означає, що батьки зробили все можливе для власного чада.

«Суспільство може дозволити людям красти у дітей, а родина, у якій є дитина-інвалід, просто припиняє своє існування. Адже тоді мама не може займатись сім’єю – лише цією дитиною. Допомоги ж немає нізвідки», – вважає Комаровський.

Та й, на його думку, нинішнє дитяче спортивне дозвілля – лише «окремі осередки ентузіазму». Мовляв, в цілому ж по країні ситуація у цій сфері є жахливою, особливо «із врахуванням фастфудів та гаджетів».

«Наші діти катастрофічно деградують на такому рівні. Однак, кого це цікавить?», – підкреслив педіатр.

Тож, на його думку, щоб побороти такий «гаджетний аутизм» потрібно знайти альтернативу смартфонам та планшетам.

«Дитині повинно бути цікаво у спорті чи іграх. Повинні існувати інші стимули. Будь-хто, за відсутності мізків, розуміє, що наполегливою працею у спорті можна добитись всього. Однак, зараз у дітей немає цього шансу. Нині найцікавіше для них – не в спортзалах чи на вулицях. Більше того – люди просто бояться їх туди відпускати», – розповів Комаровський.

Однак, на його думку, політиків не цікавить «дитячий спорт». Понад те – диктуючи Україні толерантне ставлення до представників ЛГБТ-спільноти, чомусь, іноземні партнери разом із тим не вимагають дотримання прав інвалідів чи старших людей.

«Чому ніхто не каже, що не дасть чергового траншу, поки держава не забезпечить доступ онкохворих до пероральних форм морфіну?», – дивувався лікар.

Мовляв, зараз у 2018 році в центрі Європи українські онкохворі змушені «випрошувати морфій», а інваліди – не можуть самостійно спуститись у метро.

«Натомість ми обговорюємо права ЛГБТ. Та є більш актуальні проблеми – 50% сімей не можуть забезпечити своїм дітям повноцінний літній відпочинок, де відсутній фактор цивілізації, є фізичні навантаження чи свіже повітря. Однак. ми не обговорюємо права дітей на такий відпочинок, МВФ цього не вимагає», – наголосив експерт.

Окрім того, він зазначив: повністю толерантно ставиться до сексуальних меншин, однак при цьому підкреслив: діти копіюють поведінку дорослих. Тому тим, хто виріс у таких сім’ях, в подальшому може бути тяжко «змоделювати адекватну модель поведінки».

«Однак, якщо все ж стоїть вибір: дитина виховуватиметься у дитбудинку чи в такій парі, то, звичайно ж я – за цю пару. Це буде в тисячу разів краще. Тому й у цьому питанні, я б вибудував певну градацію – дитбудинок, одностатева та двостатева пари», – розповів Євген Комаровский.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: