Четвер, 2 квітня

Книга, блог та аналітичний центр: Супрун розповіла, чим займатиметься після відставки

Після звільнення з посади виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун збирається розвивати медичну сферу через громадські організації та аналітичний центр, а також хоче написати книгу

Про це сама Уляна Супрун повідомила на акції подяки, яку організували громадські активісти, передає Громадське

“У нас є дуже багато ідей, як ми можемо працювати. В Україні немає аналітичних центрів щодо охорони здоров’я, громадського здоров’я, які б давали поради, політику, аналіз всього, що відбувається у цій сфері. Як я казала, буду писати книжку, бо те, що відбулося за останні три-п’ять років в Україні, дуже цікаво не тільки тут, а і в цілому світі”, – зазначила Супрун. 

Також екс-очільниця МОЗ підкреслила, що і надалі вестиме свій блог у Фейсбуці, де розвінчувала медичні міфи: 

“Не журіться, і далі будуть три рази на день фейсбук-пости. Займатимемося просвітницькою діяльність, освітою, навчанням, бо це одна з найважливіших речей, яка є в системі охорони здоров’я. Треба не лише змінити фінансування, що вже майже зроблено, а також підвищувати якість надання первинної допомоги”.

Уляна Супрун додала, що вже мала розмову з її наступницею Зоряною Скалецькою та пояснювала їй, на якому етапі знаходиться медична реформа. За словами колишньої в.о. міністерки охорони здоров’я, нова очільниця МОЗ підтримує зміни, які вже зробили її попередники, та збирається їх продовжувати.

Нагадаємо, вдень 29 серпня виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що написала заяву про звільнення на ім’я нового прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Пізніше ввечері на першому засіданні Ради нового скликання на посаду очільниці МОЗ була призначена Зоряна Скалецька.

Під стінами Міністерства охорони здоров’я у Києві в п’ятницю, 30 серпня 2019 року, громадські активісти влаштували акцію подяки Уляні Супрун та її команді.