“Хамовитий люмпен та Два метри сексу”: Мендель описала у своїй книзі Богдана та Гончарука

Про деталі, які у своїй книзі написала Мендель, повідомляє видання “Ліга.нет” — пише УНІАН.

Також вже відомо про ціни на видання від Мендель. Книгу можна придбати у “Клубі сімейного дозвілля” за 190 гривень, а у роздріб на полицях магазинів вона буде коштувати приблизно 230 гривень. 

Що Мендель написала про Гончарука

У своїй книзі Мендель обізвала експрем’єра Олексія Гончарука егоцентричним, також вона пише, що політику “потрібно подорослішати”. Так, за словами колишньої прес-секретарки, її подруга називала Гончарука “Два метри сексу”.

“Він запам’ятався працьовитістю, амбітністю, швидкою зміною масок, колосально накопиченою агресією, яку щедро вилив на парламент, а також періодом найбільшої активності в пропонуванні та голосуванні реформ”, – пише Мендель про Гончарука.

За словами Мендель, Гончарука звільнили не через прослухування. Політик, нібито, не мав інституційного досвіду, губився у кризових ситуаціях та часто зривався.

“Загалом Гончаруку просто треба було подорослішати. І це складно давалося хлопчикові, який до того, як його кандидатуру представив президент, більше години грався на приставці в офісі партії”, – додала новоявлена письменниця.

Що Мендель написала про Богдана

“Зустрівши Єрмака, Богдан перетворювався на хамовитого люмпена, що вигукував несумісні з логікою мовні конструкції. Єрмак відмовчувався, поводячись як родовитий аристократ, тільки іноді реагуючи на шаленість тезка. Так, наприклад, пройшов переліт у США, який тривав понад 10 годин”, – вказала колишня прес-секретарка Зеленського у книзі.

За її словами, колишній керівник офісу президента Андрій Богдан був налаштований проти співпраці зі ЗМІ. Він забороняв відповідати на запити медіа та казав відмовлятися від усіх інтерв’ю.

Мендель про Порошенка

У своїй книзі Мендель приділила п’ятому президенту України дуже багато уваги. Так, вона стверджує, що боти під постами Зеленського – насправді боти від Порошенка.

“Ботоферми вже розсекречували і прямо говорили, на чиєму боці вони грають. А якщо розсекречені ботоферми Порошенка з усіма безликими патріотами, то він почав перемикати їх на ворога – нехай тепер розсекречують Зеленського. І понеслася хвиля примітивного позитиву і вихваляння нашої команди під нашими ж постами… Порошенко сподівався, що таким чином досягне ефекту, коли в роботі десятків, а то і сотень ботів звинуватять команду Зеленського”, – написала Мендель.

Раніше УНІАН вже повідомляв, що Мендель назвала головну причину звільнення з посади прес-секретаря Зеленського. За її словами, для президента її рішення було “до певної міри” несподіванкою.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.