Дружина під час прибирання випадково знайшла лист від чоловіка, й не змогла стримати сліз…

Одного суботнього ранку жінка прокинулась й побачила, що її чоловіка немає поруч.

Останні кілька місяців його поведінка була дивною. В її голові крутились найгірші думки. Тим не менш, це був день прибирання. Тож вона потягнулась у ліжку й відправилась прибирати. Раптом, вона знаходить лист, залишений чоловіком, на тумбочці. Вона читає його і не може стримати сліз.

Ось лист, який вона знайшла:

лист залишений чоловіком

“Дорого Джулія:
Я пишу тобі, поки ти спиш, про всяк випадок, якщо раптом завтра, коли ти прокинешся, з тобою поруч буде вже хтось інший.

Із цими двосторонніми поїздками, я проводжу щораз більше часу на іншій стороні, і знаєш що? Я боюсь, що одного разу я не повернусь до тебе із чергової подорожі.

Пишу лише на випадок, якщо завтра я буду не в змозі зрозуміти, що відбувається навколо. На випадок, якщо не зможу більше тобі сказати, наскільки я захоплююсь твоєї мужністю і відданістю, коли намагаєшся зробити мене щасливим, незвачаючи на все. Як ти завжди робиш.

На випадок, як що завтра я не розумітиму, що ти робиш. Коли ти залишаєш замітки на дверях, що я не плутав ванну кімнату із кухнею. Коли тобі вдається змусити мене сміятись, коли я в черговий раз одягну взуття, забувши спершу одягнути шкарпетки. Коли ти намагаєшся підтримати розмову, хоча я плутаюсь у кожному реченні. Коли ти нахиляєшся до мене й шепочеш на вухо, нагадуючи ім’я нашого онука. Коли ти із ніжністю реагуєш на мої приступи люті, всередині мене все бунтує проти цього стану, що бере наді мною гору.

За це і за безліч інших речей. Лише на випадок, якщо завтра я не згадаю твоє чи моє імя.

Лише на випадок, якщо завтра я не зможу подякувати тобі.

Лише на випадок, Джуліє, я не зможу сказати тобі востаннє, що Я ТЕБЕ КОХАЮ.

Назавжди твій,

T.A.M.R ”

Якщо ви знаєте когось, кому б сподобалась ця історія, поділіться нею!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.