Понеділок, 26 лютого

До Миколаєва, що на Львівщині привезли чудотворні ікони з Афону, які зцілюють від раку

До Храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в Миколаєві на Львівщині, прибули три чудотворні ікони з Афону.

Це ікони:“Достойно є”, “Всецариця”, “Троєручиця”. Віряни храму урочисто зустріли такий чудовий подарунок в часі великоднього посту, а отці спільно звершили Акафіст до Пресвятої Богородиці.

Впродовж усього часу перебування святих ікон в церкві будуть звершуватись молебні та Акафісти, в яких всі охочі можуть звернутися зі своїми особливими проханнями до нашої великої заступниці і помічниці Пресвятої Богородиці. Ікони будуть у храмі до 31 березня.

Отець храму Роман Сотник каже, що образ «Всецариця» славиться зціленням хворих із різними злоякісними пухлинами.

«Саме ім’я ікони «Всецариця» говорить про її особливу, всеосяжну силу, – розповідає LMN отець Роман. – Вона має благодать зціляти навіть тих людей, які в полоні наркоманії. Також багато інших чудес траплялось завдяки цим іконам. Був випадок, коли у одне селище привезли ці образи. Кожного дня до них ходила молитись жінка, яка не могла завагітніти. Через певний час трапилось диво. Вона народила здорову дитину. Таких історій багато, вони дійсно правдиві».

Образи святих проїхали вже понад чотириста церков та лікарень України. Окрім цього, ікона “Достойно є” півроку перебувала в зоні АТО.

«Протягом усього часу перебування святих ікон в церкві Миколаєва будуть звершуватись молебні та Акафісти, в яких всі бажаючі можуть звернутися зі своїми особливими проханнями до Пресвятої Богородиці. Ми плануємо, щоб весь час храм був відкритий, щоб люди могли максимально використати час для молитви», – каже священослужитель.

За матеріалами 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.