Вівторок, 23 квітня

“Войовнича меншість”: Сивохо розлютив українців своєю заявою

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо заявив, що мир неминучий в Україні, а протилежного хоче лише войовнича меншість.

Він зазначив, що розведення сил у Золотому – це крок у правильному напрямку. При цьому Сивохо заявив, що для повернення до складу України Донбасу і людей, які проживають на окупованих територіях, необхідно, як у родині, навчитися розуміти, прощати і просити пробачення, – пише obozrevatel.

“Ви знаєте, що почалося розведення сил у Золотому. Це маленький крок, але у правильному напрямку. Більшість українців хочуть саме цього, але войовнича меншість продовжує диктувати стару обридлу політику. Ось чому ми вже працюємо над створенням Національної платформи примирення і єдності”, – сказав Сивохо.

У коментарі   екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, волонтер Георгій Тука заявив: Сергій Сивохо має можливість “спокійно розгулювати по Києву” завдяки “войовничій меншості”, проти якої виступає.

“І повірте, цей мир неминучий. А отже сильній і незалежній Україні бути”, – додав він.

Сивохо також стверджує, що не варто випробовувати терпіння президента України Володимира Зеленського.

“Поставити всіх на місце “сильною рукою” – це найпростіший шлях. Найскладніше – налаштувати серця і голови всіх українців на єдину хвилю заради єдності нашої країни. Повірте, краще не випробовувати ступінь терпіння і миролюбства президента, я давно його знаю”, – наголосив він.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.