“Холопи відступають, а Україна залишиться”: Портников яскраво звернувся до прихильників капітуляції

Незважаючи на те, що в українському суспільстві зараз багато згодних на роль московського “холопа”, Україна все одно вистоїть, завдяки справжнім патріотам. Адже ці люди захищали країну в усі часи, попри все.

Таку думку висловив український журналіст, публіцист Віталій Портников у пості, опублікованому на його Telegram-каналі. Він також наголосив, що українського патріота і російського шовініста роз’єднує майже все, але об’єднує презирство до малоросійського холопа.

“Російський шовініст готовий використовувати малоросійського холопа, якщо йому потрібно з його допомогою завоювати або вкрасти українську землю, розбестити українську душу, заплювати українське небо. Але він потішається з його смішного “геканням” і “шоканням”, з його безглуздих підліткових жартів, з його наполегливого прагненням догодити. Російського шовініста нудить від усього цього, але він терпить – заради чужої землі й чужого неба. Якщо у нього все вийде, він вкотре витре об холопа ноги і відправить на стайню жарти жартувати”, – попередив Портников про долю готових зрадити власний народ.

Що стосується українського патріота, то він, за словами журналіста, має абсолютно протилежні життєві орієнтири і цінності.

“Український патріот готовий жертвувати своїм життям, своєю долею заради того, щоб холоп жив у мирі та безпеці. Холоп – його співвітчизник. Патріот захищає Україну. Холоп цього не помітить. Він розповість своїм дітям, що йому заважала жити “войовнича меншість”, яка поставила бар’єр між чоботом господаря і його послужливою мовою. Але патріот все одно захищатиме і будуватиме країну, в якій – якщо у російського шовініста і його холопа нічого не вийде – йому доведеться і надалі жити разом із холопами. Бо холопи – його співвітчизники”, – яскраво висловився Портников.

“Важко жити в країні, де холопство приносить гроші, владу і народну любов. Важко таку країну захищати. Але необхідно. Необхідно просто тому, що ця країна – Україна. Холопство рано чи пізно відступає, діти й онуки вчорашніх холопів соромитимуться ганьби своїх батьків. А Україна залишиться”, – оптимістично підсумував він.

Віталій Портников

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.