Аудіо уроки англійської – 26 сайтів, де можна безкоштовно вивчити мову

Вивчити англійську можна цілком безкоштовно, головне – бажання.

Ось тобі підбірка якісних сайтів, де можна підтягнути мову.

Duolingo – тут ти можеш вивчити мову з нуля. Програма побудована у формі “дерева досягнень”: щоб перейти на новий рівень, потрібно набрати певну кількість очок за правильні відповіді. Є програми для iOS і Android.

LearnEnglish – вивчай англійську не лише за допомогою стандартних уроків, але й завдяки іграм та спілкуванню в чатах.

Situational English – вчи англійську через ситуації. На сайті зібрано близько 150 статей, в яких, в залежності від контексту, вже є готові вирази і реакції.

BBC Learning English – допоможе вивчити  британську англійську навіть з lower intermediate. Курс складається з відео та аудіо матеріалів, до яких прикріплені тексти з транскрипцією. Один з розділів присвячений  роботі над вимовою.

Real-english.com – сайт з уроками, статтями та відео. Також доступний російською мовою.

Eslpod.com  – ти можеш працювати з впорядкування файлів, всі вони доступні в iTunes безкоштовно. Також можна займатися з роздруківками подкастів і словниками.

Learn American English online – весь матеріал розподілений за рівнями і виділений певним кольором для зручності. А вчитель Пол пояснює граматику в відеоформаті.

Livemocha  – підійде тобі, якщо не хочеш слухати нудні лекції, адже це ціла соціальна мережа для тих, хто хоче підтягнути скіли з англійської. Тут ти можеш познайомитись із вчителями, лінгвістами і просто людьми, які хочуть вивчити мову. Кожен користувач допомагає один одному вчитися за допомогою відео чатів або повідомлень. Виконав завдання – носії мови виправлять помилки. Також можна знайти напарника, який допомагає тобі з англійською, а ти йому – з українською/російською.

Bussu –  Тут теж можна знайти англомовного співрозмовника, а крім англійської можна вивчати ще 10 мов. На цьому ресурсі тизбільших свій лексичний запас та поставиш вимову. Твої вправи перевірятиме носій мови, а ти, у свою чергу, його. Додаток є для iOS та Android.6

LinguaLeo  – цей ресурс можуть використовувати як дорослі, так і діти. З плюсів: величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів, тематичні курси, особистий словник з озвученням та спеціальний набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. З журналу розвитку ти можеш дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Є програми для iOS і Android – займатися можна в будь-який час і де завгодно.

Оroro.tv -вчи англійську за допомогою фільмів і популярних серіалів. У відеоплеєр вбудований перекладач, в якому потрібно вибрати російську мову.

Film-english – сайт вивчення мови за допомогою короткометражок створив викладач англійської Кієран Донахью – лауреат низки престижних освітніх премій у Великобританії.

TuneintoEnglish – для меломанів – вчи англійську за допомогою музики. Тут можна записувати тексти пісень під диктовку, співати караоке, знайти вправи до текстів та вгадувати, про яку пісню йдеться по діаграмах.

FreeRice – допоможе поповнити  словниковий запас англійської завдяки вправам з граматики і тестами. Сервіс підтримує Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй, тому заняття побудовані у вигляді гри – за кожну правильну відповідь ти отримуватимеш трохи рису, щоб нагодувати голодних.

Мemrise – сайт доступний англійською. В ході навчання тобі треба вибрати мем для кращого запам’ятовування слова або створити власний асоціативний образ. Потім потрібно виконати вправи на вибір правильної відповіді і сприйняття слова на слух. Сервіс також доступний для iOS і Android.

ESLPod – жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.

Myspelling  – підійде, якщо ти хочеш покращити правопис. Спочатку ти слухаєш слово, а потім треба написати його.

МanyThings – якщо готуєшся  до тестів або іспитів з англійської. Тут є розділи на відпрацювання вимови (американський, англійський), ідіоми, сленг та інше.

ЕxamEnglish – підійде, якщо готуєшся до міжнародного екзамену з англійської (IELTS, TOEFL, TOEIC).

Lang8 – тут ти можеш опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це перевіряють носії мови, зареєстровані на сайті. Також ти можеш перевіряти їх вправи з російської мови.

Babeleo – тут можна читати книги в оригіналі з професійним перекладом перед очима. Для ознайомлення книги доступні безкоштовно, але для повних версій, потрібно оформити підписку.

Begin-English – якщи ти тільки почав вивчати мову. Багато навчальних матеріалів, які  зібрали студенти та аспіранти Московського державного університету.

List-English – на сайті ти знайдеш онлайн-словники, школи, форуми, перекладачі,  тести, шкільні підручники, відеокурси, ігри, YouTube-канали, подкасти та багато іншого. Якщо ти тільки приєднався до курсу, то тобі запропонують завантажити план на 10 років, за допомогою якого буде легше вчитись.

Engvid – вчи мову за допомогою відеоуроків. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою – можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

Loyalbooks – тут ти знайдеш більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуй  книги, слухай їх  в будь-яку вільну хвилину і вивчай мову.

Englishtips.org – на цьому сайті ти зможеш завантажити або читати онлайн всі підручники з англійської.

Джерело: Lviv.com

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.