п`ятниця, 26 квітня

Обирайте комфорт та яскраві кольори: який одяг потрібен дітям у різному віці

Обирати дитячий одяг складно, особливо, якщо ви робите це вперше. Потрібно враховувати декілька факторів, такі як безпека, комфорт і стиль. Ми розуміємо виклики, з якими зіштовхуються батьки, тому підготували посібник, який допоможе вам купувати правильний одяг для різного віку малюка.

Як вибрати одяг для немовлят

Перш за все, вбрання для немовляти повинно легко одягатися та зніматися, адже протягом дня ви це робитимете декілька разів. Ось список факторів, на які варто звернути увагу:

  • М’які натуральні тканини. Бавовна – найкращий вибір для новонароджених та малюків в перші роки їх життя. Фліс також є чудовим матеріалом для холодної погоди.
  • Практичність. Обирайте одяг, який можна прати в машині, адже немовлята дуже часто брудняться.
  • Трохи більший розмір. Бавовна трохи «сідає» після прання, тому, якщо ви купуєте вбрання, яке ідеально підходить, можливо, пізніше ви не зможете його вдягти.

Малюк в перший рік життя дуже швидко росте. Не варто купувати багато речей одного розміру. Придбати дитячий одяг будь-якого розміру з доставкою у Львів можна в інтернет-магазині Panama за цим посиланням https://panama.ua/categorys/76341/.  Не забудьте, що після покупки нові речі потрібно обов’язково випрати, і лише потім одягати їх на дитину.

Як одягати малюка, який навчився ходити

Діти стають дуже активними, коли навчились ходити. Одяг, який ви збираєтеся купувати зараз, має відповідати потребам цього віку. Щойно дитина почне пересуватися, вам знадобляться міцніші речі. Крім того, вони мають бути комфортним і не стримувати рухів малюка.

Краще обирати яскраві кольори: на них не так видно плями, як на пастельних. Крім того, легше помітити дитину, одягнену в помаранчеву куртку, ніж в блідорожеву. А ще такі кольори підходять як дівчаткам, так і хлопчикам.

Як і раніше, пріоритетом під час шопінгу має бути комфорт. Обирайте м’яку натуральну тканину та уникайте конструкцій, що можуть подразнювати тіло. Наприклад, паєтки, жорсткі шви або металеві застібки.

Коли малюк буде самостійно ходити на горщик, обирайте одяг, який він може сам легко зняти та одягнути. Не забудьте про спідню білизну. Знову ж, бавовна – найкращий вибір, адже пропускає повітря і не спричиняє подразнення шкіри, як це робить синтетика.

Які колготи та шкарпетки потрібні дитині

Важливим критерієм при виборі дитячих колготок і шкарпеток є якість тканини. Вона має бути приємна до тіла, добре вбирати вологу та пропускати повітря. Краще обирати моделі з невисоким вмістом еластану, лайкри або поліаміду – вони роблять вироби міцними та пружними, допомагають уникнути деформацій та підвищити їх зносостійкість.

Якість швів і їх обробка – ще один важливий критерій, на який варто звернути увагу. Шви показують якість шкарпеток і колготок. Якщо вони майже непомітні, то не викличуть неприємних відчуттів, а сам виріб збереже чудовий вигляд.

Часто дітям, які вчаться ходити, батьки купують колготи та шкарпетки зі спеціальною підошвою. Вона не дає їм посковзнутися. А якщо малюк вже відвідує дитячий садок, краще купувати колготки, які він може сам без зусиль зняти і надіти. Зверніть увагу на склад матеріалу. Якщо в ньому багато синтетики, речі будуть занадто обтягувати ніжки. А якщо вони вироблені з 100% бавовни, то швидко втратять форму, розтягнуться та будуть сповзати.

Вчимося купувати головні убори

Шапка не повинна бути завеликою чи замалою, а має легко вдягатися та зніматися. Краще, якщо на ній є регульовані зав’язки та фіксатори, завдяки яким аксесуар щільно сидітиме на голові. Головне, щоб шапка надійно захищала від вітру і не продувалася.

Внутрішня частина головного убор, що контактує зі шкірою, має бути з натуральних матеріалів. Перевагу тут краще віддати бавовні: інший поширений матеріал, вовна, може подразнювати шкіру. Тут також важливі шви – вони не повинні торкатися голови.

У зимових моделях з хутра бажано, щоб тканинні вставки були зроблені з міксу натуральних і синтетичних матеріалів – це додасть шапці міцності. Переконайтеся, що у дитини немає алергії на матеріали. Навушники зимової шапки повинні захищати щоки і підборіддя.

Коли купуєте шапку, міряйте її на малюка, або скористайтесь розмірною таблицею.  Для цього важливо знати обхват голови дитини. Якщо головний убір вироблений з натурального матеріалу, беріть аксесуар впритул, адже він розноситься. Якщо ж в складі є синтетика, обирайте розмір з запасом в 0,5-1 см.

Пам’ятайте, що в перші три місяці життя окружність голови малюка збільшується в середньому на 2 см щомісяця, з трьох місяців до року – росте на 0,5-1 см щомісяця. До 2 років голова виростає ще на 2,5 см, а з 2 до 10 років збільшується в середньому на 0,5 см.

* Рекламна публікація

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.