8 сайтів для тренування сприйняття англійської на слух

Уміння розуміти англійську мову на слух – один з ключових навиків, якщо ви плануєте спілкуватися з носіями мови в живу або дивитися фільми або серіали англійською. При цьому, саме навик аудіювання у багатьох студентів кульгає найбільше.

Проблеми з розумінням англійської на слух виникають навіть у студентів з хорошим знанням граматики і непоганим словниковим запасом. На щастя, регулярні тренування допомагають покращити цю навичку, і значно просунутися в знанні англійської в цілому.

Сьогодні пропонуємо вам круті ресурси для тренування аудіювання, які будуть корисні як початківцям вивчати англійську, так і студентам просунутого рівня.

ESL Fast

Хороший сайт, де початківці і студенти середнього рівня можуть потренуватися сприймати англійську мову на слух абсолютно безкоштовно. Ресурс з нехитрим дизайном дуже простий у використанні.

Записи тут розміщені за розділами і рівнями, є аудіо для дітей, які вивчають англійську. До всіх аудіо йде текст, тому якщо просто слухати ще складно, можна паралельно читати і перекладати незнайомі слова. Слід враховувати, що рівень For Begginers також підійде і для рівнів Elementary і Pre-Intermediate.

EnglishClass 101

Сайт зі зручним інтерфейсом, розібратися в якому зможуть навіть ті, хто тільки почав вивчати мову. Тут ви знайдете різні відео, підкасти та аудіоуроки. На сайті є як безкоштовні, так і платні матеріали. Для того, щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, необхідно зареєструватися. При реєстрації вкажіть свій рівень володіння мовою.

При бажанні, безкоштовно кожен день можна отримувати слово дня з прикладами вживання і озвученням. Купивши підписку вам буде доступне створення банку слів і вправи на їх запам’ятовування.

ESL Cyber ​​Listening Lab

Дуже цікавий, а головне, корисний сайт для тих, хто хоче навчитися сприймати англійську мову на слух. На сайті є кілька розділів, які в свою чергу розбиті на три рівні складності. Наприклад, рівні в першому розділі виглядають так: Easy (простий), Medium (середній), Difficult (складний).

Залежно від вашої мети ви можете вибрати розділ із загальними темами, де йдуть діалоги на побутову тематику, можна вибрати розділ з академічною англійською, можна – для поповнення словникового запасу.

Великим плюсом цього сайту є те, що робота із записом розбита на 5 етапів. Перший – Pre-Listening – тут, перед прослуховуванням запису, вам дається питання, над яким потрібно поміркувати. Радимо відповідати на ці питання вголос, щоб потренувати свою розмовну англійську. Потім йде сам аудіозапис і тест на його розуміння.

Після чого ви можете виконати вправи на поповнення словникового запасу. Четвертий етап – Post-Listening Exercises -складається зі списку питань до запису, який ви прослухали. Цей етап цікавий тим, що вам потрібно записати свої відповіді в аудіо форматі. П’яте завдання – знайти в інтернеті відповіді на задані по темі аудіо питання, що допоможе покращити навички читання і збагатити словниковий запас.

6 Minute English

Аудіо уроки англійської від BBC, кожен з яких триває 6 хвилин. Записи розраховані на студентів з середнім рівнем, хоча навіть ті, хто володіє англійською на рівні вище середнього знайдуть для себе цікаву лексику на різні теми. У кожному уроці пояснюються цікаві англійські слова.

Під кожним записом йде текст, де виділені слова, які пояснювалися в уроці. При бажанні, записи з текстом до них можна завантажити на телефон, щоб прослухати пізніше.

Ez Slang

Мета даного ресурсу – допомогти студентам покращити розмовну англійську, поповнити словниковий запас і покращити сприйняття англійської на слух. Перед тим, як послухати аудіо, вам пропонується розігрітися, відповівши на питання по темі, потім йде запис і текст до нього.

Після того, як ви послухали запис – пройдіть тест, щоб перевірити, чи все ви зрозуміли. До кожного запису пропонується міні-словничок з цікавими виразами, а також цікава інформація про походження ідіоми із запису.

Elllo

Захоплюючий ресурс для тренування аудіювання. Записи розсортовані за рівнями складності: від Beginner до Advanced. Біля кожного запису намальовані прапори країн спікерів, тому ви можете вибрати аудіо з акцентом, який вас цікавить. Також є розділ Mix, в якому кілька осіб з різних країн відповідають на одне і той же питання.

Під аудіо йде текст до нього, а збоку – вправа на роботу зі словами і розуміння сказаного спікерами. До всіх записів йде словник, де можна послухати саме слово / словосполучення, а також приклади його використання в контексті.

Repeat After Us

На сайті зібрані озвучені носіями англійської мови вірші, розповіді, казки. На головній сторінці ви можете вибрати свій рівень володіння англійською, також можна шукати записи по авторам або за жанрами.

TalkZone

Даний ресурс підійде студентам, які володіють англійською на рівні Upper-Intermediate і вище. Є кілька каналів, присвячених різним темам, завдяки чому ви можете вибрати той канал, який буде вам найбільш цікавим і зручним.

Бажаємо успіхів у вивченні англійської! Поділіться із друзями матеріалом 😉

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.