70-річна киянка Олена Вовк розповіла, як примудряється ходити на всі тусовки

1357
70-річна киянка Олена Вовк розповіла, як примудряється ходити на всі тусовки

Вона не пропускає ні одне запрошення на вечірку або тусовку

70-річна киянка Олена Вовк розповіла про своє яскраве життя, перебуваючи на пенсії, і про те, як примудряється в свої роки так “запалювати”.

Про це повідомляє ТСН.

Її чоловік помер 15 років тому. З тих пір жінка змінила свій спосіб життя і тепер не пропускає жодного запрошення на якусь вечірку, “віджигаючи” на танцполах. “Я не показувала, яка я крута, тому що він крутий був. Він танцював рок-н-рол, коли йому було 60. Тому я зараз живу за двох і ходжу в нічні клуби”, – розповіла Олена.

Вдень жінка любить засмагати на пляжах, а ввечері ходити на дискотеки. “Ніхто не знає, скільки мені років, коли я танцюю”, – сказала тусовщиця.

По місту завжди ходить в яскравих речах і з таким же яскравим макіяжем. Олена зізналася, що живе лише на пенсію. Одяг купує в секонд-хенді, косметику – дешеву, а в салон краси ходить під будинком. Близьких друзів у неї після смерті чоловіка не залишилося.

Також Олена розповіла, що у неї є рейтинг чоловіків, які молодше неї і з якими вона планує зустрічатися. Когось помітила на вечірках, а когось – по телевізору.

“Ви знаєте, скільки в мені ще цієї сексуальності? Ви не помічаєте? Я дуже сексуальна”, – сказала Олена. А також стверджує, що щаслива, тому що завжди посміхається. “А якщо людина посміхається, значить все добре”, – додала вона.

Стежте за нами!