7 порад, як провести останній тиждень посту

Піст – період покаяння і боротьби.

1. Потрібно мати план. Найшвидший шлях змарнувати Великий Піст – це мати добрі наміри і… жодного плану. Треба бути конкретним. «Я буду молитися більше» – замало. Якщо ви сформулюєте мету, яку збираєтеся досягти, дотримуйтеся її щодня.

2. Прочитайте хорошу книгу. Святі часто запрошують нас до читання хороших духовних книжок, і немає кращого часу почати, ніж у піст.

Читання Святого Письма або творів святих – добрий початок.

3. Перевірте себе. Піст – це найкращий час зробити іспит сумління. Чи домінує якийсь гріх у вашому житті? Що заважає вам слідувати за Божою волею всім своїм серцем?

Перевірте вашу совість і стан свого духовного здоров’я.

Пам’ятайте, що у Великий Піст ідеться не про відмову від солодощів або інших речей, які нам смакують, а насамперед про покаяння. Самоаналіз може бути болючим, але це здоровий біль, який освіжає нашу душу.

4. Визнайте свої гріхи. Наступним кроком після іспиту совісті є сповідь.

П’ять умов доброї сповіді:

1) Іспит совісті;
2) Жаль за гріхи;
3) Рішуча постанова виправитися;
4) Сповідь;
5) Спокута Богу і ближньому.

5. Моліться. Великий Піст – ідеальний час для планування та реалізації щоденної молитви, яку можна продовжувати решту року. Однак у цей період ми насамперед повинні зосередити свої молитви на покаянні за наші гріхи.

6. Піст. Великий Піст – це хороший час, аби особливо зосередитися на утриманні від речей, які пов’язані з гріхами, що переважають у нашому житті.

7. Давайте милостиню. Під час Великого Посту ми маємо особливо пам’ятати бути щедрими та милостивими до інших, особливо до бідних і нужденних. Під час Великого посту знайдіть спосіб допомогти: чи то буде підтримка бездомних чи притулок для них тощо.

Джерело: ТУТКА

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.