Понеділок, 22 липня

6 чоловічих імен, які притягують у життя своїх власників щастя та успіх

При виборі імені для дитини, ми – свідомо чи ні – закладаємо його в долю. Ім’я людини співвідноситься з її характером, відзначають фахівці. Представляємо вашій увазі шість найщасливіших імен для хлопчиків.

Олександр

У перекладі з давньогрецької – «захисник людей». Знає собі ціну, наполегливо йде до наміченої мети. Не позбавлений марнославства і жадання влади. Олександр здатний успішно керувати навіть великим колективом, спираючись на здібних підлеглих. Суворий, але справедливий.

З боку може здатися, що Олександр недостатньо емоційний, насправді він часто просто боїться втратити обличчя. У любові азартний, здатний втратити голову, але супутницю життя вибирає обачно. Володіє тверезим, злегка іронічним розумом, його характерною рисою є якась відчуженість від реального життя.

Олексій

Ім’я давньогрецького походження, означає «захисник» . Людина справи, старанний і кропіткий в роботі. Честолюбний, досягає більших життєвих успіхів. Небагатослівний, доброзичливий, не тримає зла, але рaнимий.

Володіє яскраво вираженими творчими здібностями і тонкою інтуїцією, тому легко досягає успіхів у професійній діяльності, спорті та бізнесі, а також хорошого положення в суспільстві. Майже завжди спокійний і врівноважений. У родині турботливий, до самої старості зберігає ніжну прихильність до батьків.

Володимир

За однією версією, означає «володіє світом», за іншою – похідне від німецького імені Вольдемар. Активний, допитливий, схильний до ризику, відрізняється швидкою реакцією. Прислухається до порад, але діє по-своєму. Працьовитий і наполегливий в досягненні поставленої мети, допитливий, цінує комфорт, поважає в людях розум і силу. Талановитий і заповзятливий.

Точний прорахунок можливих наслідків і варіантів для нього не характерний, але у нього добре розвинені інтуїція і швидкість реакції, активність і дипломатичність дозволяють добитися великих успіхів у професійній діяльності та високого становища в суспільстві. Віддає перевагу масштабному полю діяльності – політиці, бізнесу і так далі. Влюбчивий, схильний ідеалізувати жінку.

Дмитро

Похідне від давньогрецького слова «Деметріс» – належить Деметрі, богині землі і родючості. Розумний, наполегливий і винахідливий, добре орієнтується в новій обстановці. Непоступливий, завжди наполягає на своєму, але його впертість необразлива, а тому у нього багато друзів, доброзичливців і навіть покровителів.

Комунікабельність і працьовитість забезпечують йому просування по службовій драбині. Досягає успіху в будь-якій сфері діяльності. Любить комфорт, красивих жінок. В лідери не рветься. Йому не властиве почуття відповідальності перед дружиною, але до дітей Дмитро дуже прив’язаний.

Леонід

Від давньогрецького імені Леонідас (від леон – лев, а ідеа – зовнішність), що буквально означає «подібний до лева». Самолюбний, комунікабельний, досить спритний, швидко пристосовується до нових умов, вміє залагоджувати конфлікти, ладнає з колегами і начальством.

Прагне до нейтральності у всьому. Але при необхідності проявляє твердість, принциповість, непоступливість. У жінці Леонід найбільше цінує інтелект, але володіє тонкою інтуїцією і добре розбирається в жіночій психології. Шлях до серця Леоніда лежить через шлунок. Ревнивий, особливо в нетверезому вигляді.

Микола

У перекладі з давньогрецької «переможець народів». Наполегливий в роботі, кмітливий, врівноважений, добрий чоловік. Ніколи не відмовиться від можливості заробити. Якщо Микола стає начальником, його характер змінюється – він зосереджено мовчазний, схильний до спалахів гніву, здатний на непередбачувані вчинки, і підлеглі його побоюються.

Його працездатності просто немає меж. Любить жінок і не стpaждає від нестачі їх уваги. Кохання для нього – одне з головних задоволень в житті. Опора сім’ї і колективу, на нього завжди можна покластися.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: