5 звичок, які руйнують жіночу красу

2966
жінка

Нешкідливі на перший погляд щоденні ритуали можуть згубно впливати на зовнішній вигляд .

Пише Телеканал Україна.

Людина завжди прагне мати якнайкращий вигляд. Більше того, часто вона ставить свою красу вище за своє здоров’я. Адже не дарма в нашій свідомості закріпився такий вислів: «Краса потребує жертв».

Це не просто філігранна метафора. Це реальна дійсність. Звичайно, мова йде не про болючу майстерність чиєїсь мами заплітати коси, хоча для когось і це є непомірним стражданням. Ідеться про свідоме травмування дівчат і жінок у різні часи в різних народах.

Наприклад, бинтування ніг у Японії Х-ХХ століть, виголення брів і вищипування вій у середньовічній Європі, висвітлення шкіри обличчя за допомогою миш’яку та ртуті, збільшення зіниць за допомогою соку беладони в Європі часів Відродження й Нового часу тощо.

На жаль, і сьогодні відчайдушних мисливиць за красою більше, ніж достатньо. Мабуть, найбільш розповсюджений спосіб гонитви за красою в сучасному світі – це масове схуднення, що часто призводить до анорексії.

На щастя, існує безліч менш руйнівних для здоров’я способів залишатись гарними нескінченно довго. Але замість того, що треба робити, більш дієвим можуть бути поради щодо того, що не треба робити. Отож до вашої уваги звички, що руйнують красу:

1. Мити голову гарячою водою

Б’юті-експерти попереджають, що оскільки гаряча вода стимулює виділення сальних залоз у шкірі голови, то волосся швидко стає жирним. Аби воно якомога довше залишалось м’яким і шовковистим, краще мити голову прохолодною водою.

2. Пропускати сніданок

Дієтологи радять їсти зранку, щоб запустити обмінні процеси в організмі. Варто пам’ятати, що все з’їдене за сніданком ніколи не відкладеться, на відміну від усіх пізніших прийомів їжі.

3. Спати менше як сім годин

Недосипання погано впливає не лише на працездатність. Випадання волосся, лущення нігтів, бліда шкіра і зморшки – далеко не все, чим може віддячити втомлений організм. Тому краще з ним так не жартувати, а лягати вчасно в попередньо провітреній кімнаті.

4. Пити мало води

Недостатня кількість води призводить не лише до сухості шкіри, але й до зайвої ваги. Тому не забувайте пити не менше двох літрів звичайної води. А ваш організм не забариться віддячити блискучою шкірою й хорошим травленням.

5. Мало рухатись

Якщо у вас немає часу ходити в спортзал чи навіть робити простенькі вправи зранку вдома, то просто вийдіть на дві-три зупинки раніше й здолайте цю непомірну відстань пішки. Так, ви зможете.

Бути гарною жінкою попри несприятливі обставини чи вік – це справжнє мистецтво, котре мало кому з чоловіків вдається зрозуміти, усвідомити й оцінити. Це магія, якою представникам протилежної статі залишається лише захоплюватися. На щастя, за жіночою красою вже не стоїть нестерпний біль і неминуча смерть, як у страшному минулому. То що вам заважає бути гарними просто зараз?