Понеділок, 22 липня

40 головних фактів про секс, без знання яких ним просто непристойно займатися

«Наймогутніша ерекція буває до статевого акту», «щоб заселити всю планету заново, тобі треба було б випробувати оргазм всього 62 рази» та інша захоплююча дух інформація.

01

Самці мишей приймають рішення про те, що дана самка влаштовує їх як статевий партнер, за 1 секунду. У людей все набагато довше. Нам потрібно від 2 до 3 секунд, щоб розпізнати в йде назустріч жінці привабливий сексуальний об’єкт. (Наш фоторедактор справляється за 0,04-0,06 с.)

02

Що стосується жінок, то тут взагалі затяжна історія. На роздуми про те, чи здається даний чоловік їм вдалим статевим партнером, вони беруть тайм-аут в цілих 8 секунд.

03

Середньостатистична жінка вважає, що попередні ласки повинні займати не менше третини від усього сексуального акту. Але чомусь цей показник сильно різниться від країни до країни: якщо японки, приміром, відводять прелюдії в середньому 40% загального часу, то бразильські пані вважають, що і 15% – це вже більш ніж Буено. Може бути, це через те, що в Японії набагато рідше йдуть трансляції важливих футбольних матчів і місцеві чоловіки зазвичай нікуди не поспішають.

04

Середня довжина піхви – 14 см. При цьому підвищеною чутливістю володіють тільки перші 5 см. Так що якщо говорити про розміри життєво неважливих частин тіла (ти не повіриш, але пеніс саме до них і відноситься), то діаметр тут важливіше довжини.

05

Нервові рецептори реагують на дотики набагато активніше, коли ці дотики несподівані і нерегульовані. Тому чоловіки, які віддають перевагу рухам в єдиному, безперечно ритмічному темпі, сильно програють в жіночих очах у порівнянні з непередбачуваними і рвучкими партнерами, які вміло чергують швидкі рухи з повільними, а різкі – з плавними.

06

А от коли справа рухається до кульмінації у партнерки, розумніше буде не шукати від добра добра, а дотримуватися заданого ритму і глибини занурення – метання в пошуках різноманітності зараз тільки розхолоджують дівчину, заважаючи їй зосередитися.

40 главных фактов о сексе

07

Якщо мова йде про клітор, не варто забувати: те, що можна побачити зовні, – лише вершина айсберга. А взагалі клітор має довжину 5-7 см, і нехай він надійно прихований, але йому негайно доповідають про все, що відбувається поблизу. За це відповідає густа мережа нервових закінчень.

08

Природа любить все дублювати. Майже у всіх тварин у природі два ока, два вуха, парне число кінцівок і багатьох внутрішніх органів. А от у жінок, наприклад, відразу два типи оргазму – кліторальний і вагінальний. Звичайно, це явна надмірність, але так вже вийшло.

09

За відчуттями кліторальний і вагінальний оргазми різняться … нам це важко собі уявити … але, загалом, різниця між ними приблизно така, як при ударі по голові а) пляшкою і б) табуреткою. Тобто загалом гама почуттів виникає схожа, але тут вся справа в нюансах.

10

Кліторальний оргазм, що викликається зовнішньої стимуляцією клітора, дуже схожий за механізмом дії на чоловічий. Починається з легкого, наростаючого збудження, після чого призводить до бурхливої, але нетривалої (5-8 секунд) кульмінації. Після чого збудження негайно спадає (аж до повного «А котра година, любий? Може, відкладемо поки це все до завтра?»). Правда, на відміну від нас, дами можуть відновлюватися майже миттєво, вже через кілька хвилин ласк знову приходячи в піднесений настрій.

11

Вагінальний оргазм, що викликається стимуляцією клітора і прилеглих до нього областей зсередини, не має такої яскраво вираженою кульмінації і буває досить тривалим (від десяти секунд до півгодини). Причому оргазми ці можуть йти один за одним майже без перерви. Чому жінки при таких-то можливостях бездарно проводять своє життя, бігаючи по магазинах і залам консерваторії замість того, щоб цілодобово займатися сексом? Ось на це питання сучасна наука відповіді не має.

12

Число живих сперматозоїдів в одному еякуляті – приблизно 100 млн.

40 главных фактов о сексе

13

І щоб заселити всю планету заново, тобі треба було б усього лише шістдесят два рази випробувати оргазм.

14

Найпоширеніша сексуальна позиція – «місіонерська». Кожен третій статевий акт у світі відбувається з її використанням. На другому місці – «доггі-стайл», на третьому – «лежачи на боку, чоловік ззаду».

15

Сперматозоїди здатні залишатися живими в тілі жінки близько ста годин. Якщо, звичайно, не ображати їх марганцівкою і посткоїтальними вагінальними таблетками.

16

Різнояйцеві близнюки можуть мати різних батьків. Більше того, лікарям відомо таких випадків.

17

Сперматозоїди здатні збиватися в зграї. Петер Брюггер, нейробіолог медичного центру Цюріхського університету, довго досліджував сперматозоїди, ганяючи їх, як мишей по лабіринтах, і з’ясував, що вони воліють рухатися командою, слідуючи за поспішаючими попереду побратимами. Мабуть, вони здатні передавати один одному і вловлювати якісь сигнали, але як це відбувається, поки невідомо.

18

Наближаючу еякуляцію можна відстрочити, якщо злегка потягнути яєчка назад і вниз. Цей рух звужує насінні канатики, які перед оргазмом максимально розширюються.

19

І навпаки – наступ оргазму прискориться, якщо притиснути яєчка долонею до промежини.

20

Згідно з дослідженнями фахівців Стенфордського університету, найбільш збудливими для жінок є запахи нарізаного огірка, шоколаду, ванілі і свіжоспеченої здоби.

21

Точка G існує! (Ну що, хочеш прочитати в сотий раз про це новітнє наукове відкриття доктора Грефенберга? Та будь ласка, нам не шкода. Точка G – велике скупчення нервових закінчень – розташована на передній стінці піхви десь на середині її довжини. При спрямованій стимуляції цієї області більшість жінок отримують відчуття сильного, збудливого лоскоту. Деяким це подобається, а деяким, до речі, не дуже.)

40 главных фактов о сексе

22

А крім G, є ще точки К. Дві штуки. Це два крихітних ущільнення по обидва боки праворуч і ліворуч від клітора (на відстані приблизно 1 см від нього), які теж працюють центрами сексуального збудження. Якщо злегка погладити їх пальцями, вони відчутно тверднуть.

23

Думав, ми закінчили з алфавітом? Даремно ти так думав. У жінках, як в угорській писемності, багато різних букв. Візьмемо, наприклад, точку С. Дуже, до речі, корисна, але важко в пошуку річ. Цей крихітний центр розташований прямо в центрі промежини і являє собою ледь помітний горбок. При тривалому ритмічному натисканні на нього відбуваються скорочення м’язів промежини, які призводять до оргазму.

24

Пік концентрації гормонів-андрогенів (речовин, що викликають у жінок сексуальний потяг) припадає на дев’ятий-чотирнадцятий день після початку менструації. Так що, якщо тебе послали в аптеку за тампаксом, заодно по дорозі заглянь в ларьок друкованої продукції і купи календарик.

25

І «Віагру», і «Сіаліс» потрібно приймати не раніше ніж за годину до передбачуваного сексу. Якщо ти недавно щільно пообідав, накинь ще хвилин сорок. (Приблизно стільки часу займають три повільних танці з перервами на попити лимонаду. Або декламація поеми «Мцирі». Або двісті п’ятдесят разів поспіль розказаний анекдот про Штірліца. Загалом, доведеться придумати, як поелегантніше убити час.)

26

Займаючись сексом, самки макаки кричать тим гучніше, що більш високий щабель по ієрархії займає їх партнер. Таким чином, на думку вчених, самки піднімають свій престиж в зграї. (Примітка заст. Головного редактора: «А ця інформація яке відношення має до теми статті? Не розумію. Приберіть це куди-небудь! Зрештою це просто образливо!»)

27

Примірка туфель діє на жінок збудливим чином. По-перше, це туфлі. А по-друге, масаж великих пальців ніг для них – безумовне еротичне задоволення, за рахунок того що біля основи цих пальців є точки, відповідальні за Прилив крові до статевих органів. Принаймні в цьому були впевнені вчителі старокитайської школи акупунктури.

28

Чим легше твої дотики, тим сильніше їх буде відчувати жінка. В принципі, під час попередніх ласк навіть не обов’язково торкатися до шкіри – достатньо буде проводити пальцями в декількох міліметрах над нею. Адже притискаючи пальці до шкіри, ти можеш впливати лише на рецептори, розташовані безпосередньо в епідермісі, а ковзаючи поверху, ти будеш турбувати численні мікроскопічні волоски-антени, які будуть розсилати сенсорні сигнали і тим рецепторам, які інакше не змогли б бути задіяні.

29

Жіночі груди дуже активно реагують на тепло і холод. Чим тепліше в приміщенні, тим м’якшими і більшими вони будуть і тим крупніше стануть соски.

40 главных фактов о сексе

30

Але навіть якщо в приміщенні стоять сибірські морози, в піку збудження жіночий бюст може збільшити свій обсяг на 25% за рахунок активного приливу крові.

31

Середньостатистичний статевий акт на цій планеті триває три з половиною хвилини. Щоб середньостатистичної ж, здатної до оргазму жінці досягти даного оргазму, потрібно мінімум п’ятнадцять-двадцять хвилин. А ми всі дивуємося: звідки війни, стреси, руйнування озонового шару …

32

У 20% жінок не відбувається розриву дівочої пліви під час першого статевого акту. Це викликається трьома причинами – або природженою відсутністю пліви, або досить великим отвором у ній, або високою еластичністю пліви. У другому і третьому випадках остаточний розрив часто відбувається лише під час пологів.

33

Лише 1/4 європейських і американських жінок хотіла б все життя займатися сексом з одним і тим же партнером. Всі інші ж хочуть творити, вигадувати і пробувати.

34

А серед чоловіків показники вірності ще скромніше. Лише 7% абсолютно моногамних громадян мріяли б обмежитися однією-єдиною жінкою довічно. Правда, ще 25% бачать ідеал в тому, щоб методом проб і помилок знайти свою Єдину і вже ніколи їй не зраджувати.

35

На кожних двох геїв народжується лише одна лесбіянка.

36

Наймогутніша ерекція буває до статевого акту, Майже відразу після початку процесу приплив крові до пеніса зменшується і ерекція складає вже 70-80% від початкової.

37

І це не тільки нормально – це і дуже правильно, так як сильно ерегований пеніс часто доставляє жінкам швидше неприємні відчуття. Адже цей орган практично позбавляється досить важливої гнучкості і рухливості. (Ефект тривалої підвищеної стійкості зазвичай виникає як при сильному збудженні, так і при прийомі афродизіаків.)

40 главных фактов о сексе

38

У кожної двадцятої жінки іноді трапляються напади вагінізму. Так називають судорожне стиснення м’язів піхви, що защемлює пеніс і заподіює біль і чоловікові, і жінці. Кращий спосіб справитися з ситуацією – постаратися заспокоїтися і розслабитися. Обом партнерам. Намагатися вирватися з лещат долі не треба – буде тільки гірше. Грамотніше всього буде спокійно полежати, поговорити про що-небудь відсторонене, наприклад про погоду в Куала-Лумпурі. Коли збудження вляжеться, спазми повинні закінчитися. (Якщо все зовсім недобре і Куала-Лумпур триває більше години, потрібно як-небудь дістатися до телефону і набрати 03.)

39

Температура яєчок неспроста на два градуси нижче температури решти тіла – будь там хоч трохи тепліше, сперматозоїди не змогли б визрівати.

40

Все-таки основний центр збудження у людей знаходиться в мозку. Саме тому деякі жінки можуть випробувати оргазм лише від одного грамотного тривалого поцілунку. (Ти в п’ятнадцять років теж так вмів.)

Джерело: Махім

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.