11 несподіваних ознак ідеального чоловіка з точки зору науки

У кожної жінки є свої критерії при виборі обранця. Але вчені не залишають спроб вивести формулу ідеального чоловіка.

Ось кілька факторів чоловічої привабливості, обґрунтованих наукою. З більшістю не посперечаєшся, але є й досить несподівані висновки.

Почнемо з кінця

11. Густі брови і квадратне підборіддя

Густі брови і квадратне підборіддя відносять до типових ознак мужності. Саме таких чоловіків вибирають жінки, коли мова йде про пошук партнера для тривалих відносин.

10. Борода

Щоб визначити, наскільки борода збільшує шанси чоловіків в очах жіночої статі, провели цікаве дослідження. Жінкам запропонували оцінити ступінь привабливості хлопців за наступною «ситуацією» на обличчі: гладко поголений, легка неголеність, густа щетина і борода. Найбільше учасницям сподобалася густа щетина, так як вона асоціюється зі зрілістю і мужністю.

9. Шрами

Жінкам показували фотографії чоловіків зі шрамами і без них, і більшість назвали найбільш привабливими тих, хто мав рубці. При цьому багато учасниць припустили, що відмітини мають насильницький характер (насправді вони були зроблені в фотошопі). Тобто сліди від участі в бійках виявилися більш привабливими, ніж мітка після падіння з велосипеда.

8. Скромна посмішка

Чоловіки, якщо хочете підвищити свою привабливість, посміхайтеся скромніше. Набагато краще спрацює вираз легкого сорому на вашому обличчі або трошки гордості. На думку вчених, це пояснює, нарешті, чому дівчат так тягне до поганих хлопців. Жінки, а ось ви посміхайтеся. Ті ж самі вчені довели, що жіноча посмішка – потужна зброя, коли мова йде про захоплення чоловічих сердець.

7. Вік

Якщо жінці дати можливість вибору між симпатичним хлопцем і цим же хлопцем, але старше на кілька років, вона вибере другий варіант. Адже з віком до чоловіка приходить впевненість в собі, стабільність, незалежність. Фертильність у сильної статі з роками майже не слабшає (тут ще від способу життя залежить), тому вибір більш дорослого партнера не має жодних ризиків. Вчені називають слабкість жінок перед старшими чоловіками «ефектом Джорджа Клуні».

6. Ощадливість

Продати будинок, картини і купити ціле море квітів – неймовірно красивий жест. Тільки, як виявилося, не всі жінки його оцінять. Прекрасна стать більше прихильна до чоловіків, які вміють економити, і зовсім не тому, що по ідеї у них більше заощаджень. Просто ощадливі люди справляють враження тих, кому не чужий самоконтроль, що значно посилює їх привабливість.

5. Домашній улюбленець

«Якщо у чоловіка є домашній улюбленець, значить, він зможе в подальшому піклуватися не тільки про себе, але про мене і наших дітей», – так, на думку вчених, міркують жінки, коли бачать чоловіка з домашнім улюбленцем. І саме тому багато жінок вважають їх більш привабливими. Хоча наявність тварини в першу чергу може вказувати на те, що це просто дуже хороша людина.

4. Одяг червоного кольору

Науково доведено, що чоловік, одягнений в червоне, ще більше цікавий жінкам. До речі, це правило працює в обох напрямках: прекрасна стать теж значно збільшує свої шанси, коли вибирає одяг червоного кольору.

3. Гра на музичному інструменті

Ще один пізнавальний експеримент. Один і той же чоловік просив номер телефону у різних жінок, до яких підходив з гітарою, з порожніми руками або зі спортивною сумкою. Серед тих, до кого підійшов хлопець з гітарою, більше 35% без проблем поділилися номером телефону. З жінок, які побачили молодого чоловіка з порожніми руками, позитивно відповіли 14%. Хлопцеві зі спортивною сумкою номер телефону дали тільки 9%.

2. Запах тіла після часнику

У це, звичайно, не дуже віриться, але ось вам факти. Чоловіків розділили на 2 групи: перша з’їла хліб з сиром, друга – такий же бутерброд, але ще і 12 грамів часнику. Потім їм дали бавовняні подушечки і наказали носити їх під пахвами цілий день, не користуючись дезодорантом. Потім ці подушечки, як ви здогадалися вже, понюхали жінки, після чого винесли наступний вердикт: запах від «часникової» подушечки здався їм більш привабливим.

1. Почуття гумору

В одному барі за столиком сиділи кілька хлопців, за іншим столиком – звичайна дівчина. Хлопець розповідав анекдот, потім йшов до дівчини просити номер телефону. Потім чекали іншу дівчину, знову анекдот, але на цей раз за номером йшов не оповідач, а слухач.

В результаті найбільше номерів телефону зібрали ті чоловіки, які розповідали анекдот. Дівчата відповідали згодою, тому що молоді люди здавалися їм привабливими і навіть інтелігентними.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.