10 найпоширеніших помилок при схудненні. За висновками американських експертів

1425282504_img2012052021331833Втрата ваги може здатися дуже важкою. Іноді ви відчуваєте, що робите все правильно, але досі не отримали бажаного результату.

Ось 10 найпоширеніших помилок, які люди роблять, коли намагаються схуднути.

  1. Орієнтуються виключно на вагу

Лікарі радять заглядати на вагу лише на другий тиждень дієти. А все тому, що вага залежить від кількох речей: коливання рідини і кількості шлаків.

Насправді, вага може коливатися до 2 кілограмів! протягом одного дня, в залежності від того, скільки їжі і рідини ви спожили.

Крім того,у жінок підвищений рівень естрогену і інші гормональні зміни можуть призвести до більшої затримки води. Відповідно, і до значного збільшення ваги за день.

Якщо цифра на вазі НЕ рухається, ви можете втратити масу жиру, але рівень води міг залишитись тим самим.

Тому фахівці радять більше довіряти втраченим сантиметрам, а не кілограмам. Вимірюйте щодня ваш об’єм талії, стегон та сідниць. Так ви можете швидко побачити результат своєї праці.

 

  1. Їдять забагато або замало калорій

Дефіцит калорій потрібен для втрати ваги. Вам потрібно спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте.

Ви можете думати, що споживаєте мало калорій протягом дня. Проте, більшість людей недооцінюють поживність їжі. Більшість продуктів, які вважають здоровою їжею – висококалорійні. Як наприклад, горіхи і сир.

Також слід звернути увагу на розмір ваших порцій.

В той час, і низькокалорійні дієти, під час яких споживають  менше 1000 калорій в день можуть привести до втрати м’язової маси і значно уповільнити метаболізм .

3. Відсутність фізичного навантаження

Якщо ви не тренуєтеся взагалі при обмеженні калорій, ви втратите більше м’язової маси і відчуєте зниження швидкості обміну речовин.

Слід пам’ятати, що чим більша м’язова маса у вас є, тим легше скинути зайву вагу і підтримувати втрату ваги .

Надмірна навантаження також  може викликати проблеми.

Дослідження показують, надмірні фізичні навантаження можуть призвести до стресу. Тому експерти радять хоча б два рази в тиждень робити кардіо – вправи, це дозволить вам підтримувати метаболізм під час втрати ваги.

4. Ігнорування великих ваг

Дослідження показують, що підйом великої ваги у спортзалі є найефективнішою стратегією для підтримки м’язів і пришвидшення метаболізму.

 5.Вибір дієти з низьким вмістом жиру

Продукти з низьким вмістом жиру часто вважаються хорошим вибором для втрати ваги, але вони можуть мати протилежний ефект.

Багато з цих продуктів мають багато цукру, який тільки вам зашкодить під час дієти.

Наприклад, одна чашка йогурту з низьким вмістом жиру може містити 47 грамів цукру (близько 12 чайних ложок).

6. Переоцінка кількості калорій, яку ви спалюєте під час тренування

В одному дослідженні, люди спалили 200 і 300 калорій під час тренування. Проте, коли їх запитали, скільки на їх думку калорій вони спалили, більшість відповіла, що близько 800.

7. Ігнорування білка в їжі

Дуже важливо під час схуднення отримувати  достатню кількість білка.

Білок допомагає  зменшити апетит, підвищує відчуття ситості, знижує споживання калорій, збільшує  швидкість обміну речовин і захищає м’язову масу під час втрати ваги.

8. Не їдять достатню кількість клітковини

Дієта з низьким вмістом клітковини може поставити під загрозу ваші зусилля схуднути.

Дослідження показують, що клітковина допомагає зменшити апетит, утворюючи гель, який містить воду. В результаті, більшість їжі, яку ви спожили за день, не засвоюється у вашому організмі.

9. Часті перекуси, навіть якщо ви не голодні

Протягом багатьох років вважалося, що часті перекуси допомагають схуднути. На жаль, як показують останні дослідження, це може привести до протилежного результату.

Експерти радять не пропускати сніданки і харчуватися тільки тоді, коли ви відчуваєте голод.

10. Нереалістичні очікування

Дослідники проаналізували дані з декількох програм по зниженню ваги. Жінки, які очікували втратити вагу за півроку, майже всі залишалися розчарованими. І тільки третина тих, хто продовжував працювати над собою, досягли результатів, яких очікували через рік.

Експерти радять не ставити перед собою нереалістичну мету і завдання, яке може вас розчарувати і зіпсувати здоров’я. В середньому, як показують дослідження, ви можете втратити лише 10% ваги протягом року. Таке схуднення вважається здоровим.

 

 

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.