Неділя, 5 квітня

“Танці з зірками”: всі учасники нового сезону

Зовсім скоро стартує третій сезон популярного танцювального проекту “Танці з зірками”.

Щоб підігріти інтерес глядачів, організатори запустили челендж, під час якого знаменитості погоджуються або відмовляються брати участь у шоу. Хто ж вийде на паркет в цьому році, дізнайтеся далі в матеріалі, інформує Ukr.Media.

Традиційний #танціззіркамиchallenge вже порадував іменами перших учасників танцювального шоу. В цьому році нових конкурсантів вибирає головний символ цього сезону дискобол.

Так, знаменитості один за іншим погоджуються вийти на паркет, передаючи естафету колегам. До числа майбутніх танцюристів встигли приєднатися: телеведучий і шоумен Володимир Остапчук, акторка “Дизель шоу” Вікторія Булітко, зірка “Свінгерів” Михайло Кукуюк, телеведуча Надія Матвєєва та інші. 

Володимир Остапчук

Володимир Остапчук

Популярний телеведучий Володимир Остапчук став одним з перших учасників проекту “Танці з зірками-2019”. З проектом ведучий знайомий давно. У минулих сезонах він підтримував учасників за лаштунками бекстейджа. Тепер же ведучий на особистому досвіді відчує силу паркету.

Зазначимо, що чималу славу Остапчуку принесла участь у “Євробаченні-2017”. Разом з Олександром Скічко і Тимуром Мірошниченком він став одним з найяскравіших ведучих в історії конкурсу. Крім того, Володимир популярний завдяки програмам “Ікона стилю”, “Інспектор Міста”, “Король десертів” і багатьом іншим.

Надія Матвєєва

Надія Матвєєва

Підкорювати паркет в цьому році погодилася і телезірка Надія Матвєєва. Ведуча стала популярною після телепроектів “Все буде добре” і “Все буде смачно”. У рамках шоу Надії нерідко доводилося займатися фітнесом і танцями. Так що багато шанувальників впевнені, у ведучої є всі шанси претендувати на перемогу в шоу “Танці з зірками”.

Михайло Кукуюк

Михайло Кукуюк

Актор театру і кіно Михайло Кукуюк почав підкорювати телебачення з 2007 року. Він встиг прославитися завдяки ролям у фільмах “Фабрика щастя”, “Тільки кохання”, “Домашній арешт”, “Свінгери”, “Казка про гроші” та іншим. Нещодавно актор вразив кулінарними здібностями, приготувавши сніданок для Лілії Ребрик. А тепер Михайло готується дивувати танцювальними талантами.

Вікторія Булітко

Вікторія Булітко

До списку учасників “Танці з зірками” приєдналася актриса і гуморист Вікторія Булітко. Всеукраїнську славу зірка отримала в “Дизель Шоу”. На сцені розважального проекту талановита і яскрава артистка не раз демонструвала танцювальні здібності. Тому, впевнені, в серпні Вікторія з легкістю підкорить глядачів і суддів “Танців з зірками”.

Олексій Яровенко

Олексій Яровенко

Актор театру і кіно Олексій Яровенко також погодився взяти участь у танцювальному шоу. Артист прийняв виклик від Надії Матвєєвої і вже готується вийти на паркет.

Відзначимо, що Олексій відомий за такими фільмами і серіалами, як “Фортечна”, “Кумир”, “Колишні”, “Сестри по спадку”, “Жити заради любові”, “Хороший хлопець”, “Мухтар. Новий слід” та іншими.

Мішина Ксенія

Ксенія Мішина

Також #танціззіркамиchallenge прийняла актриса театру і кіно Ксенія Мішина. Зірка “Фортечної” та “Спокуси” вже продемонструвала свої танцювальні таланти в рекламному ролику і незабаром буде підкорювати ними суддів і глядачів шоу “Танці з зірками”.