Середа, 8 квітня

Створи свою колекцію: що збирають сучасні підлітки

Колекціонування вчить акуратності та розвиває прагнення до спілкування з однодумцями. Збираючи фігурки, машинки або роботів, дитина виявляє зацікавленість і намагається дізнатися більше про кожен примірник своєї колекції. Що збирають сучасні тінейджери, з’ясовували експерти інтернет-магазину «Будинок іграшок».

Збери улюблених героїв

Яскраві та оригінальні вінілові фігурки «Фанко поп» — маленькі копії героїв анімаційних серіалів і мультфільмів, кінострічок і комп’ютерних ігор, персонажів коміксів Marvel та інших видатних особистостей, відомих у всьому світі. Відмінна риса іграшкових малюків — велика голова на маленькому тілі. Японці називають таких ляльок «чібі», що означає «коротун». Компанія FunKo випустила вже більше ніж 400 персонажів, серед яких кожен колекціонер знайде найбажаніший. Серед найбільш популярних серій для збирання у підлітків-хлопчиків — черепашки-ніндзя, динозаври з «Парку Юрського періода», мультяшні чібі-герої «Зоряних війн» і аніме.

Автопарк на книжковій полиці

Любов до автомобілів притаманна кожному хлопчикові. З моменту появи перших іграшкових машинок колекціонування мініатюрних автокопій перетворилося на захопливе хобі. Предметів для збирання багато: легковий та вантажний транспорт, військові машини та техніка часів Другої світової війни, деталізовані копії найдорожчих автомобілів або гоночних болідів. Тому у багатьох сучасних хлопчиків на полицях красуються легенди світового автопарку.

Епатажна малеча для дівочої колекції

Мініатюрних окатих лялечок з унікальною зовнішністю колекціонують багато дівчаток на планеті. Малятка, що ховаються в пластиковій кулі, з’явилися на полицях магазинів у 2016 році та не втрачають популярності й дотепер. Збирають дівчатка не тільки ляльок, а й вбрання для пупсів, наклейки, аксесуари, домашніх тваринок і багато іншого, що пов’язано зі світом L.O.L. Для зручності іграшки випускаються серіями. Кожна лінійка має відмінні риси та різну кількість предметів. Також можна збирати колекцію за тематичними напрямками (рідкісні, ультрарідкісні, казкові персонажі, ляльки-діти та ін.). Придбати чергову кульку з сюрпризом для улюбленої донечки можна на сайті bi.ua.

Ляльки Monster High

Чарівні учениці школи «Монстр Хай» останніми роками складають неабияку конкуренцію витонченій Барбі. Серед лялькових подружок — дочка Франкенштейна, спадкоємиця перевертнів, вампірша-вегетаріанка та інші персонажі, які встигли полюбитися сучасним дівчатам.

Стрункі лялечки в екстравагантному вбранні зовсім не схожі на злісних монстрів, а навпаки, підкорюють і зачаровують з першого погляду. Іграшки випускаються в декількох лінійках і відрізняються параметрами, статтю та віком, тому кожна дівчинка може вибрати найцікавішу для колекціонування серію ляльок.

Не відмовляйте дитині в задоволенні зібрати власну колекцію улюблених іграшок. І тоді, ставши дорослою, вона обов’язково про це згадає.