Субота, 26 листопада

Зимові канікули у львівських школярів. Хто і скільки відпочиватиме

Кожна школа Львова самостійно визначає дату та кількість днів, коли учні відпочиватимуть взимку. Так, деякі матимуть, приміром, 15 днів канікул, а інші – майже місяць. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк.

«Більшість директорів схиляються до думки, що, коли є можливість навчати дітей, вони це робитимуть надалі. Наразі діти навчаються у школах, далі – відповідно до ситуації. Щодо зимових канікул, то їх школи запланували по-різному. У нас є 127 шкіл – одні матимуть близько 15 днів канікул, а інші майже місяць. Кожна школа визначає сама», – каже він.

Водночас перелік шкіл та кількість днів зимових канікул досі формується. Головне, аби школи відпрацювали 175 днів у навчальному році, а канікули можуть корегувати самостійно. 

«В одних школах канікули почнуться з 25 грудня і триватимуть орієнтовно до 22 січня 2023 року, а в інших можуть початися з 31 грудня – і до середини січня», – додає він.

Нагадаємо, що напередодні у львівських школах вирішили перенести осінні канікули. Це зробили для того, щоб діти навчались, коли надворі ще тепло, і можна частково зекономити електроенергію. У Львівській ОВА повідомляли, що школам на Львівщині рекомендують приєднати осінні канікули до зимових.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.