Понеділок, 26 лютого

Знову ремонт до кінця року? На Винниченка не спішать ладнати провалля (фото, відео)

У Львові на вул. Винниченка поблизу вулиці Максима Кривоноса після негоди 25 червня утворилося 5-метрове провалля під асфальтом.

Як повідомляє “Еспресо.Захід“, сьогодні, 30 червня, на місці  провалля активної роботи з боку підрядної організації “Онур” не спостерігалося. Наразі тут перекрита дорога, розрита велика яма та спецтехніка без працівників.

Після негоди 25 червня комунальники виявили, що колектор у цьому місці в аварійному стані та потребує капітального ремонту. 4-5 метрів асфальту на дорозі не мали під собою ніякої основи, бо ґрунт просто вимило й утворився провал, який міг призвести до фатальної ситуації на дорозі. Тому тут розпочали термінові протиаварійні роботи.

Як пояснила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, вони виявили залом колектора. 

“Колектор там великого діаметра – 1,5 м. Фактично, він не працює, тому є загроза, що вода може не сходити з вул. Кривоноса і може бути підтоплення на вул. Винниченка”, – сказала Ірина Маруняк. 

Компанія “Онур” зняла верхній шар асфальту і почала розчищати колектор, щоб вода могла знову стікати. Далі буде другий етап робіт – відновлення роботи колектора і, можливо, будівництво ділянки нового колектора. 

Фото: Юрій Мартинович

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.