«Знімають грозу на телефони, фотографують кожне дерево»: що найбільше вражає арабів в Україні і чому вони сюди летять

Цьогоріч в Україні спостерігається справжній бум арабських туристів. До нас їдуть із Саудівської Аравії, ОАЕ, Кувейту, Оману, Катару та Бахрейну. Приїздять великими родинами, захоплюються природою і погодою, фотографують дощ та замовляють номери з видом на парк.

Як повідомляє BBC News Україна, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів зазначила, що гостей з арабських країн в Україні зараз більше, ніж з інших. У готелях вони займають до 50% номерів і залишають чималі кошти у нашій економіці, – пише Україна неймовірна з посиланням на Оbozrevatel.

Експерти Держагенства з розвитку туристів оцінюють витрати одного такого туриста в Україні в близько трьох тисяч доларів, а значить вони вже витратили в Україні кілька десятків мільйонів доларів. Тому перед країною стоїть завдання адаптуватися до їхніх культурних особливостей.

Зокрема, у Львові цього літа арабські туристи є другою за чисельністю групою іноземних гостей. Про їхні враження від міста та країни загалом розповіла заступниця директора прем’єр-готелю “Дністер” Олександра Гагаріна.

“Ви б бачили, як араби радіють, коли починає падати дощ. Це такий шквал емоцій. Ніхто у нас так не радіє дощу, як радіють вони. У них там спека, а у нас прохолодно”, – розповіла вона.

На Буковелі цьогоріч великий наплив арабських туристів

За словами Гагаріної найбільш популярними у готелі є номери з видом на парк, щоб гості могли милуватися зеленню.

Знімають грозу на телефони і дзвонять родичам, щоб показати дощ, фотографують кожне дерево, у захваті від лісів, водоспадів та гір, катаються на самокатах та водних атракціонах”, – розповідають про враження туристів українські гіди та готельєри.

Туристи в Києві

Видання зазначає, що в арабських ЗМІ десятки публікацій присвячено Україні. Так, наприклад, бахрейнське видання Al-Ayyam описало враження громадян своєї країни від відпочинку в Україні.

Вітальний лист арабською мовою гостям у Hilton Kyiv

“Набіль Кансара з дружиною приїхали до Львова після відвідування Києва та найбільшого гірського курорту в Карпатах. Кансара сказав: це як інша країна. Як Швейцарія. І треба трохи зусиль, щоб не відставати від неї. Але люди дружні і ціни тут помірні. І навколишнє середовище, і все інше – ок”, – йдеться в матеріалі.

Туристи часто купують баранів на Буковелі

А гостя із Саудівської Аравії Ханна розповіла, що вперше приїхала в Україну і вражена “просто всім”.

“Львів має таку чудову різну архітектуру, особливо, гарні старовинні будинки”, – наголосила вона.

“У вас дуже відкриті і привітні люди. Це дуже приємно”, – додала туристка.

Що стосується Саудівської Аравії, то в країні спостерігається високий попит на квитки до України і збільшення кількості рейсів до Києва та Львова. Відтоді, як Україна запровадила безвізовий режим для громадян арабських країн, звідти літають десятки прямих рейсів щотижня.Гідеса розповіла про захват арабських туристів від Києва

За словами гідеси Льолі Філімонової, приїжджаючи на 10-14 днів, туристи встигають по кілька днів присвятити Києву, Львову та Карпатам. Трохи менше їдуть до Одеси.

Зі складнощів, що виникають у них під час подорожей, називають труднощі перекладу та меню в ресторанах, де багато страв зі свинини, однак це легко вирішується за допомогою онлайн-перекладача.

Як зазначила Олеськів, завдяки цим туристам наш туристичний ринок оживає.

“Багато готелів Києва говорять, що мають більше завантаження, ніж було в аналогічний період 2019 року. Небагато країн можуть похвалитися такими показниками”, – наголосила вона.

Однак, за спостереженнями голови Держагентства розвитку туризму, виграли від такого напливу туристів регіони з якісною інфраструктурою та готелями, оскільки це та категорія людей, які потребують високого рівня сервісу, харчування та сімейних атракцій.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: