Знай наших: львівський ресторан увійшов до списку найкращих в Україні

5787
львівський ресторан увійшов до списку найкращих в Україні

У суботу, 2 грудня, пройшов фінал національної ресторанної премії “Сіль”, де назвали найкращі заклади України 2017 року в 13 категоріях.

львівський ресторан увійшов до списку найкращих в Україні

Про це повідомляється на офіційному сайті премії, повідомляє lviv.vgorode.ua.

У номінації “Найкращий заміський ресторан” переміг заклад готельно-ресторанного комплексу Edem Resort Medical & Spa (Львов). Зазначимо, номінація нова. У ній представлені заклади розташовані у межах або за межею великих міст, для яких характерно розміщення в рекреаційній зоні і розвинена інфаструктура для проведення дозвілля дітей та дорослих.

Готельний палацово-парковий комплекс з концепцією оздоровлення та відпочинку 14+ (тут приймають гостей від 14 років), розташований неподалік від Львова (23 км), на березі озера. До його складу входить готель класу “люкс” з 88 ексклюзивними номерами, чотирма ресторанами та п’ятьма залами для конференцій та банкетів.

львівський ресторан увійшов до списку найкращих в Україні

Премію “Сіль” отримав ресторан вишуканої кухні “Edem”, де “панує атмосфера богемної класики”. Настрій створюють інструментальна музика, класичний інтер’єр, кришталеві люстри, антикварні меблі, концертна сцена та цифровий рояль Yamaha.

львівський ресторан увійшов до списку найкращих в Україні

 

Крім ресторану “Edem”, у списку фіналістів премії Сіль 2018 – близько двадцяти львівських закладів. Зокрема, “Світ Кави” та “Black Honey” увійшли у фінал в номінації “Найкраща кав’ярня”.

На звання найкращих м’ясних ресторанів Львова претендували реберня “Під Арсеналом”, “Перша грильова ресторація м’яса та справедливості”, “Mon Chef” та “Churrasco Grill&Beer”.

Фіналисти номінації  “Найкращий рибний ресторан” – “Bar Mushly”

Фіналисти номінації “Найкращий ресторан української кухні” – “Сім Поросят”

Фіналисти номінації  “Найкращий ресторан національної кухні” – “Tante Sophie”

Фіналисти номінації “Найкращий пивний ресторан” – “Правда. Театр пива”

Фіналисти номінації “Відкриття року” – “Корки та Крихти”

Фіналисти номінації “Найкраще міське кафе” – “Delicateka”

Фіналисти номінації Найкращі кондитерські Львова: “Цукерня”, “Вероніка”, “SHOCo”

Фіналисти номінації “найкращий ресторан при готелі Львова”: “Гармата” (Citadel Inn Hotel), “Panorama” (Panorama Lviv Hotel).

Фіналисти номінації “Найкращі заміські ресторани”: “Edem” (Edem Resort) у с.Стрілки, Львівська обл., “Золота Форель” (с.Коростів, Львівська обл.), “Криве Озеро” (Новояворівськ, Львівська обл.).

Стежте за нами!