Зірка фільму “Бетмен” показав фото Львівського вокзалу

Знаменитий голлівудський актор Джозеф Гордон-Левітт звернувся до українців про допомогу.

Вчора, 13 травня, Гордон-Левітт написав у facebook прохання про допомогу в новому масштабному культурному проєкті, мета якого є об’єднання творчих людей з усього світу, передає “Еспресо.Захід“.

Зірка блокбастерів “Початок”, “Темний лицар: Відродження легенди”, “Місто гріхів 2” ілюстрував своє повідомлення фотографією Львівського залізничного вокзалу. Це фото зроблене Віктором Бистровим.

“Вітаю, друзі з України! Шукаю круті фото з України для нового проєкту. Публікуйте свої фото і читайте більше про проєкт”, – написав 40-річний американський актор.

Також Гордон-Левітт дав посилання на створений ним сайт HitRECord, який вже понад десять років об’єднує творчих людей зі всього світу.

Стосовно фото, то як зазначається, це може бути що завгодно – природа, міські пейзажі, тварини, рослини чи будівлі.  У коментарях під постом зірки, українські користувачі почали активно викладати знімки різних локацій, природних та культурних пам’яток України.

Додамо, що голлівудський актор й раніше закликав громадян України долучитися до свого проєкту. В листопаді минулого року він опублікував фото Карпат.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.