ZIK не потрапив у шорт-ліст «Телетріумфу» за спільний проект з телеканалом «Донбас»

У середу, 2 грудня, відбулася церемонія нагородження переможців Національної премії-конкурсу країни «Телетріумф». Лауреатом у номінації «Програма будь-якого формату-регіон» став спільний проект телеканалів ZIK та «Донбас» під назвою «Покажи їм! Львів-Донбас шоу». На жаль, в офіційному шорт-лісті сталася прикра помилка і, як отримувач нагороди, вказаний лише телеканал «Донбас».

 

«Ми б хотіли підкреслити, що зазначений проект є спільною роботою, що вказано у титрах і відповідних документах, чути за голосами наших колег з радіостанції «Львівська Хвиля» (озвучка програми відбувалася у Львові) та видно по співведучій Ользі Мовчан, відображається у характерній професійній роботі операторів і монтажерів телеканалу ZIK (монтаж програми також відбувався у Львові)», – коментує організаційне непорозуміння генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Також на підтвердження своєї рації керівництво ZIKу надає офіційний лист від програмного директора телеканалу «Україна», до групи якого входить і телеканал «Донбас», Ксенії Філатової: «Колеги, пробачте, в жодному разі не хотіли Вас образити чи знецінити Вашу роботу, саме тому окремо підкреслили це, коли продюсер отримувала нагороду. Без Вас та нашої співпраці цього проекту взагалі не могло би бути. Через події останніх років відбулось багато в тому числі кадрових змін, деякі звязки були, на жаль, втрачені, тому ми не змогли зробити якісну комунікацію при поданні проектів... Ще раз перепрошую за таке непорозуміння, ми ні в якому разі не хотіли привласнити результати нашої спільної роботи».

Телеканал ZIK звернувся до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і до організаційного комітету Української національної премії «Телетріумф» із проханням виправити помилку і внести ZIK у шорт-ліст цьогорічних переможців головної телевізійної премії країни.

Телеканал ZIK розпочав свою роботу 1 вересня 2010 року. Проекти виходять із двох студій – ZIK-Львів і ZIK-Київ, яку було відкрито 25 травня 2014 року. На початку цієї осені, 1 вересня, телеканал відзначив 5-річчя свого мовлення.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.