Понеділок, 25 вересня

Зі Львова вперше в історії відкриють прямий рейс в Домінікану

Також авіакомпанії отримали дозвіл на запуск ще кількох курортних напрямків у 2022 році.

Відповідні документи оприлюднив регулятор Державіаслужба України, інформує “Еспресо.Захід“.

Авіакомпанія Azur Air Ukraine отримала дозвіл на виконання чартерних рейсів зі Львова у Хургаду, Шарм-ель-Шейх, Марса Алам (Єгипет), Анталію, Даламан та Бодрум (Туреччина).

Також авіакомпанія готова відкрити абсолютно новий для Львова напрямок: у Ла-Романа (Домініканська Республіка).

Окрім Львова, Azur літатиме ще з шести аеропортів України з Києва, Дніпра, Кривого Рогу, Одеси, Херсону, Харкова та Запоріжжя.

Дозвіл надається авіакомпанії для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням необмеженої частоти виконання рейсів та строку дії прав з 27 березня до 29 жовтня 2022 року, тобто на період літньої навігації.

Також авіакомпанія МАУ отримала дозвіл на регулярний рейс Львів-Бодрум з періодичністю виконання двічі в тиждень з 1 лютого на необмежений термін.

  • Відзначимо, зараз, згідно з розкладом рейсів аеропорту “Львів”, авіакомпанія Azur Air Ukraine виконує зі Львова два чартери – у Шарм-ель-Шейх та Марса Алам. МАУ літає лише у свій авіаційний хаб у Київ, звідки розвозить туристів по інших напрямках.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.