Субота, 26 листопада

Зі Львова до Винник з 1 січня курсуватимуть великі автобуси

marshrutkiУ Винниках є дуже велика проблема із громадським транспортом, найбільше незручностей для мешканців створюють два маршрути АТП, яке належить Львову. Про це розповів міський голова Винників Володимир Квурт під час зустрічі «Діалоги без краваток» у прeс-цeнтрі Leopolis.

За словами Володимира Квурта, найпроблемнішими є маршрути №29 та №5А.

«Із 1 січня замість маршруток зайдуть великі автобуси, і цей маршрут йтиме через Лисиничі. Водночас 5А маршрут, який зараз ходить через Лисиничі, піде напряму через ліс на Личаківську. Туди перекинуть ще частину автобусів», – розповів мер Винників.

Він додав, що місто зацікавлене у реалізації проекту «Автостанція» і Львів взяв на себе зобов’язання та забезпечив маршрути №29 та №5А великогабаритними автобусами.

«Якщо ми вважаємо Винники частиною Львова, то просимо якісну інфраструктуру для Винників. До речі, ми запропонували у договорі із перевізниками штрафувати за порушення розкладу та маршруту, але, кажуть, що управління міської ради викреслило цей пункт із договору. А це суттєвий інструмент впливу», – наголосив Володимир Квурт.

portal.lviv.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.