“Живий і в безпеці – це найголовніше”. Мама азовця “Калини” про звільнення з полону ЕКСКЛЮЗИВНО

Заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар з позивним “Калина” після звільнення з полону вже зателефонував дружині. Про це Суспільному розповіла мама військового Лідія Паламар.

"Живий і в безпеці – це найголовніше". Мама азовця "Калини" про звільнення з полонуЗаступник командира полку Азов Святослав «Калина» Паламар, 21 вересня 2022 року. Фото: МВС України

“Він передзвонив в першу чергу жінці і почув дитину. Я так і знала, що він передзвонить в першу чергу до дитини. Але він передав жінці, для нас передав, що живий-здоровий, щоб не переживати, що все буде добре. Це те, що ми чули і те, що ми знаємо”, – каже мама військовослужбовця.

Лідія Паламар розповіла, що наразі не говорила із сином, але дивилася пресконференцію із президентом.

“Знаю те, що бачили його змученим – це факт. Бачу його зовнішній вигляд… Це є полон”, – додає Лідія Паламар.

Святослав Паламар – один із п’яти командирів, які після звільнення з полону перебувають на території Туреччини.

21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових “Азову”. Обмін відбувся у Чернігівській області, водночас частина звільнених військових зараз в Анкарі, Туреччина.

Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових. З них 108 — бійці “Азову”. Також звільнили 10 іноземців, які воювали на боці ЗСУ, серед яких громадяни США, Британії, Марокко, Швеції, Хорватії — вони повертаються за посередництва Саудівської Аравії.

В обмін на 200 українських захисників Україна передала Віктора Медведчука.

В обмін на п’ятьох командирів, які зараз у Туреччині, Україна передала РФ 55 людей. Українські захисники Денис Прокопенко “Редіс”, Сергій Волинський “Волина”, Святослав “Калина” Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко згідно домовленостей до кінця війни залишатимуться під протекторатом Ердогана.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.