Четвер, 25 червня

Житель Дніпра торгував боєприпасами на Львівщині: у нього вилучили понад тисячу патронів і засоби для виготовлення зброї

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру 44-річному мешканцю Дніпра, якого звинувачують у незаконному зберіганні та збуті боєприпасів. За матеріалами слідства, чоловік продав 1600 набоїв калібру 9 мм.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання підозрюваного поліцейські виявили значну кількість зброї та боєприпасів. Зокрема, було вилучено майже 150 куль, близько 400 патронів різного калібру, понад 800 гільз, 765 капсул, ємності з порохом, більше сотні гумових куль, а також предмет, що зовні нагадує пістолет типу флобер, пише Суспільне.

Крім того, у фігуранта справи знайшли засоби для кустарного виготовлення та переробки боєприпасів, мобільні телефони та інші речові докази, що свідчать про його причетність до протиправної діяльності. Все вилучене скеровано на експертне дослідження для встановлення походження зброї та набоїв.

Чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. За цією статтею йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Досудове розслідування у справі триває.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.