Вівторок, 27 лютого

Жорстока “посвята”: на Львівщині з училища відрахували студентів, які побили першокурсників

З професійного училища на Львівщині відрахували студентів, які причетні до побиття першокурсників. Їх також виселили із гуртожитку

Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації, передає “Еспресо.Захід“.

побиття

У відомстві зазначили, що категорично засуджують будь-які прояви цькування будь-кого з учасників освітнього процесу. А ганебний випадок, який стався нещодавно в одному із закладів, називають абсолютно не прийнятним ні з морального, ні етичного, ні правового погляду.

“Особи, що вчили неприпустимі дії, понесуть відповідальність перед законом після розслідування поліції, куди звернулося керівництво закладу. Крім цього, за неповагу до гідності інших учасників освітнього процесу порушники відраховані з закладу та виселені з гуртожитку”, – йдеться у повідомленні.

Водночас у ЛОВА нагадують, що поведінка дітей також залежить від виховного процесу батьків, які зобов’язані “виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих і довкілля”.

“На відео, яке було поширено в мережі Інтернет, зафіксовано, як у гуртожитку старшокурсники знущаються з першокурсників, демонструючи зневагу до загальноприйнятих норм і правил поведінки, непошанування гідності колег. Своєю чергою департамент освіти і науки Львівської ОВА додатково запроваджує низку заходів для запобігання та протидії цькуванню в навчальних закладах”, – наголосили в департаменті.

  • Нагадаємо, 9 грудня стало відомо, що в одному із гуртожитків Львівщини студенти влаштували жорстоку “посвяту” для новеньких. Головним елементом були побої. Наступного ж дня поліція відкрила кримінальну справу.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.