“Жартівник, прикольно”: Садовий відреагував на скандал з очільником поліції Львівщини та зухвалим подарунком

Міський голова Львова Андрій Садовий відреагував на скандал, який спричинився через перепустку для проїзду головною площею міста. Він назвав начальника патрульної поліції жартівником і сказав, що це «прикольно».

Як пише ТСН.ua, Андрій Садовий припустив, що з такою перепусткою кохана дівчина головного патрульного поліцейського могла б проїхати там, де іншим заборонено, але є свої нюанси. 

«Така форма перепустки була два роки тому. Сьогодні зовсім інші перепустки. Знаю, що поліція все це розслідує. Може, поліція десь і пропускала би, але це форма дворічної давнини. Ми постійно міняємо кольори, щоб не було підробок. Жартівник, прикольно», – сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, керівник патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко подарував своїй дівчині перепустку на проїзд пішохідною зоною площі Ринок. Цей момент, як нова власниця, працівниця Львівської облради Василина Софранюк (Федина), отримала перепустку, зняли на відео та опублікували в соцмережах. Згодом стало відомо, що відео стало причиною відсторонення головного патрульного Львівщини від виконання службових обов’язків. Наступного дня в міській раді заявили, що подарована перепустка є недійсною. Документи такого типу припинили видавати ще у березні 2021 року, а всі старі перепустки замінили новими бланками.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.