Жахлива дідовщина – історія одного солдата, котрий опинився в Збройних силах України під час 6 хвилі мобілізації (аудіо 18+)

95695fccad7b818848f288e4b64На сторінці однієї з українських спільнот в соціальній мережі “Вконтакте” зявився запис із інформацією про жахливу дідовщину в українській армії в умовах сьогоднення. Хворий солдат на телефон записав процес розмову із прапорщиком, котрий, отримавши від нього довідку про звільнення від фізичних навантажень, на очах солдата порвав її почав погрожувати як тілесними побоями, так і різноманітними дисциплінарними незаконними впливами.

Нижче подаємо допис без змін та викладаємо до Вашої уваги аудіозапис.

Цей хлопець (ім’я не називаємо) ніколи не приховував своїх патріотичних настроїв, жодним чином не ухилявся від призову до лав української армії.

Одразу після мобілізації наш солдат був направлений до одного із навчальних центрів. Під час проходження навчання у польовому таборі застудився. Зараз проходить службу в 17 окремій гвардійській танковій бригаді де його стан здоров’я погіршився і на сьогодні в нашого солдата сильний кашель, головокружіння, сльозяться очі та інші симптоми сильного простудного захворювання. Після звернення за медичною допомогою до медсанчастини бригади, його було звільнено на п’ять днів від навантажень про що була видана довідка. Після надання довідки старшині роти, відбулася “проста” розмова звичайного солдата та “прапорщика”. Цю розмову було записано на мобільний телефон та на прохання солдата оприлюднюємо її на ваш розсуд

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.